Vyproštění (2020)

Proc se to rovnou nejmenuje Vyprstění, blbý je to stejně jako Vyproštění.

Booba (2014) (seriál)

Milý seriál pro děti, kde se veškeré eskapady malých hrdinů odehrávají v milé atmosféře bez násilí a ubližování. Milé a vtipné překvapení.

Kvarteto (2017)

Čirá nuda, na které nezaujalo vůbec nic. Snad jen nahá Bára Poláková za sklem sauny.

Vis a vis (Antena 3 / Fox verze) (2015) (seriál)

Chvílemi jsem měl pocit, že jde o komedii, samozřejmě nechtěnou. hlavní hrdinka se po většinu času chová jako totální blbka, která nedokáže předvídat důsledky svého chování ani na 5 minut dopředu, dějové zvraty jsou často zcela nesmyslné a nelogické , dozorci ve věznici jsou spíš takoví pionýrští vedoucí a zdejší režim nepřipomíná tvrdou věznici ani omylem. Dokoukal jsem první sérii a stačilo.

Snoopy (2014) (seriál)

Nasazení v ranních hodinách na Déčku považuji za nešťastné, toto rozhodně není seriál pro děti. Humor je divný a vlastně i poněkud...nehumorný.

Chalífát (2020) (seriál)

Vynikající seriál z prostředí švédské muslimské komunity a tajných služeb. Chvílemi až nesnesitelné sledovat naivní a přihlouplé rodiče radikalizujících se dívek, kteří věří tomu, čemu chtějí a realitu přehlížejí a nakonec za to draze zaplatí. Děti švédských přistěhovalců, které asi pálí dobré bydlo ve Švédsku, oslavující islámský stát, k nekoukání. Skvělá sonda do hlav těchto vypatlaných smradů, kteří se mají příliš dobře na to, aby pochopili, jak moc jsou někteří lidé zlí a fanatičtí. Ve chvíli prozření je ale již pozdě. Oceňuji také, že není laděn nijak sluníčkově ani naivně, spíš jsou zde vidět často naivní lidé, kteří na svou naivitu doplatí.

Zámek a klíč (2020) (seriál)

Postavy se bohužel musí chovat tak, jak jim scénář předepisuje, tedy úplně debilně jako parta naprosto retardovaných vypatlanců. Což je místy takřka nesnesitelné, od šestého dílu jsem neustále bojoval s potřebou tuto slátaninu vypnout.

Zámek a klíč - Pitva (2020) (epizoda) odpad!

Neuvěřitelné stupidni chování postav bylo zcela nesnesitelné.

Kanárek (1999)

Mám tenhle film rád, Viktor je i přes svou topornost velký sympaťák a Schmitzer zahrál svoji dokonalost. Závěrečná katarze mezi otcem a synem je krásná a dojemná jak má být.