Pečovatel (2014)

Pedofily by měli věšet za koule do průvanu..

JFK: Nezvratný důkaz (2013) (TV film)

Tak tahle teorie byla dosud celkem neznámá. Asi proto, že se zasloužilým konspirátorům zdála málo atraktivní. Mně se ovšem zdá atraktivní dost. Mělo to hlavu i patu a docela bych tomu věřil. V tom případě je ovšem třeba říct, že měl chudák JFK opravdu smůlu.

Utajený (2005)

Na dlouhé statické záběry jsem byl připraven, i pomalý rozjezd jsem očekával. Na to, že se tam toho moc nedělo, mě první čast filmu docela zaujala. Působilo to tajemně a těšil jsem se, jak bude film gradovat k nějaké výrazné pointě. Bohužel to pořád pokračovalo v jednom utahaném tempu. Teda až na tu sebevraždu, ta byla jak z jiného filmu. Utěšoval jsem se, že aspoň přijde ten překvapivý a výrazný konec. Ale vono hovno. Tedy kravské hovno. Očekávaný atraktivní konec nepřišel. On totiž nepřišel žádnej konec. Klasickej konec nekonec. Intelektuálové nad tím budou jistě zaníceně diskutovat, ale já jsem si jen znechuceně odplivl a šel jsem spát.

Pavoukotřesení (2012) (TV film)

Když se někdo nechá v potápěčském skafandru spolknout obřím pavoukem, umístí do něj výbušninu a poté ho opustí řitním otvorem, aby vzápětí výbušninu odpálil, tak je to příklad bezprecedentní odvahy! Někteří na CSFD to ovšem odměňují odpadem. Hnidopichové!!

Nestyda (2008)

„Zabudla som u teba korytnačku“. Tak už aspoň vím, že maďarky si u ženatejch chlapů nezapomínají kalhotky ale želvy.

Velká válka: 1914-1918 (2008) (TV film)

„Nastal čas míru a já jsem se mohl ohlédnout zpátky. Co jsem vlastně prožil? K čemu to všechno bylo? A hned jsem si sám odpověděl. Bylo to nejenom strašně kruté, nespravedlivé a nesmyslné. Bylo to mnohem horší, bylo to úplně zbytečné... Taková byla ta Velká válka v letech 1914-1918“.

Jak funguje katolícka cirkev (2007)

Tak to bylo hodně vostrý. Ideální pro nepřátele katolické církve nebo milovníky černého humoru.

Dara (2007)

To bylo ale milé asijské děvče. Ale když si takové milé asijské děvče se zalíbením prohlíží vaše tělo, nemusí to být nutně dobrá zpráva.

Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)

Pro mě docela zklamání. Dokoukal jsem první serii a nejsem si jistý, že se budu pouštět do další. Zkrátka mě to nějak nebaví. V podstatě je to docela nuda. Představoval bych si, že v seriálu o mafii v době prohibice se toho bude dít přece jen trochu víc. Ale tady se spíš jen mluví. Dokonce jsem uvažoval, že dám dvě hvězdy, ale to si ten seriál přece jen nezaslouží, protože je profesionálně natočen a tak nakonec ty tři hvězdy dám.