Domácí vězení (2014)

Parádní mix komedie a hororu. Výborná hlavní hrdinka a geniální nápad použít struhadlo jako zbraň.

Nedotknutelní (2011)

Na jedné straně citová vydíračka, ale na druhé straně jsem se dobře bavil. Rozhodoval jsem se mezi třemi a čtyřmi hvězdami a k nižšímu hodnocení mě přesvědčil komentář uživatelky Faidra.

Lesní duch (2013)

Pár výbornejch záběrů, ale jinak jen řada brutalit a nechutností vršených bez ladu a skladu. Taková brutální nuda.

Tým jedna (2013) odpad!

Dva cigoše obtěžuje v jejich bytě duch vietnamské prostitutky z třicátých let a má to bejt vtipný. Není. A nezachrání to ani vybuchlá hlava, natož vybuchlý varlata. „Pokuď se vám lady Azalea takto zjevila, upřímně, jste v prdeli. Já tady nebydlím. To je jedno, všichni jste v prdeli. Oni jsou v prdeli, já nejsem v prdeli. Všichni jste v prdeli, rozumněli jste mi? Jste v prdeli, uplně. Úplně? Vy všichni jste úplně v prdeli, vážně. Jako nejvíc v prdeli co to jde“.

Pod zemí (2014)

Já jsem spokojen. Nutno na to ovšem koukat osaměle ve večeních hodinách a při zhasnutých světlech. Pak je správná atmosféra zaručena. Dovedu si dokonce představit, že klaustrofobik věřící na duchy se u toho může posrat strachy.

Ztracen ve vesmíru (2011)

No co to kurva bylo?! Člověk vstává ráno do kolbenky, chce si dát před spaním nějakou kvalitní plnohodnotnou sci-fi a místo toho na něj vyskočí tahle filosofická nuda. Chudáka astronauta nechali z nějakého neznámého důvodu na vesmírné stanici, do toho prostřihy z americký občanský války a do toho ještě nějaký moulové vypouštěj moudra. A všechno je to o tom, jak je samota těžká a o potřebě se sdružovat. Nic proti, ale já jsem čekal něco úplně jinýho. Toho astronauta tam nemuseli zrovna začít žrát vetřelci, ale myslel jsem, že to bude něco jako Moon. Dal bych i odpad, ale vizuálně je to docela hezký, tak tam tu jednu hvězdu dám. Pokud chce někdo sci-fi, tak pryč od toho, ale kdo rád filozofuje o nesmrtelnosti chrousta, tak bude určitě spokojen.

Městečko South Park (1997) (seriál)

Geniální. Politicky nekorektní, vulgární a ďábelsky vtipné. Už bych s toho asi měl vyrůst, ale líbí se mi to čím dál víc.

Žralokonádo (2013) (TV film)

„Bouře se začíná uklidňovat. Jak to poznáte? Padá míň žraloků“. Ano, takhle nějak má vypadat kvalitní a seriozní film podle skutečné události. Při finálním souboji jsem s nostalgií vzpomněl na legendární Sandokanův souboj s tigrem. Ovšem Steve s Beverly Hills s motorovou pilou kontra Žralok bílý předvedli o level vyšší podívanou. Myslím, že by můj dětský hrdina Sandokan při pohledu na tento souboj padl na svá špinavá kolena a nazval se ubohým břídilem.