Ošklivka Katka (2008) (seriál) odpad!

no comment - odpad! s tučným písmem, kurzívou a dvakrát podtržený

Večírek (1968)

Crazy komedie jaká už dnes nejde natočit. Hlavně proto že Peter Sellers je po smrti a všechny dnešní podobné komedie by gradovaly nějakým fekálním humorem. Před tímto dílkem smekám - přestože v kocovině a nevyspalý, tak jsem se neskonale bavil a smál.

Koloběh "života" (2006)

Úžasný! Nejlepší byl japonecm kterej nepotřebuje holku, protože mu stačí mlátit ženský v mango hře a má muchlovací polštáře.

Láska za časů cholery (2007)

Tak tento film asi vynechám. Předloha je jedna z mých nej knížek a myslel jsem že je nezfilmovatelná a jak tady čtu, tak se to potvrdilo :-( Doufám že Marquez jako Kundera po tomto zakáže filmové zpracování svých knih.

Východní přísliby (2007)

Dva největší zápory: Viggo Mortensen a celkově pro mě nerealistické vykreslení atmosféry ruského podsvětí. Největší klad: Vincent Cassel

Svatba na bitevním poli (2008)

Slunce seno Napoleon. Asi třikrát jsem se teda zasmál a scénář nebyl zas tak úplně tragickej, ale ty herecký výkony a režie. S vyjímkou skvělého Jířího Pechy a jakžtakž i Bolka Polívky to byla tragédie. Nevim jak může do solárka chodící Jiří Vojtek hrát postavu faráře? Celkově zafungoval Nova casting a ten si své fanoušky při rotaci 2x ročně určitě najde.

Jizva (1976)

Nuda, nuda. Budovatelský film skoro bez nápadu, který vám ukáže maximálně neschopnost a neefektivnost socialistické ekonomiky.

Četa (1986)

Od té doby co jsem viděl Apokalypsu nemůžu hodnotit žádný film o válce absolutně. Jsou tu dojemné scény a celé je to perfektně zrežírované, ale prostě nic navíc.