Monty Pythonův létající cirkus (1969) (seriál)

Pokud na něco sedí slovo kultovní, pak je to tento seriál. Přiznám se, že jsou skeče při kterých se "jenom" směju, ale většina scének mě rozesměje opravdu na vysokou úroveň. Vzorec od Meliese to popisuje nejlépe. Nejoblíbenější scény: Dead Parrot, Ministry of Silly Walk a Funniest Joke in the World.

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Eastwood je ten nejvíc cool cowboy co sem kdy viděl. Film všechny znaky skvělého bijáku, v čele s úžasnou hudbou s klasickým motivem.

Satyrikon (1969)

Vizuálně úžasné! Některé části sice trošku nudily, ale jinak je to jeden z mých nejlepších zážitku od Felliniho.

Góóól! (2005)

Konečně někdo dokázal natočit pořádnej film z fotbalového prostředí, který má sice několik faktických chyb, ale jinak určitě dobře pobaví.

Jiná žena (1988)

Velice zajímavý a smutný film, který ukazuje, že Woody Allen ženské duši opravdu rozumí. Nechápu proč je tady v databázi označen jako jeden z jeho nejhorších.

Apokalypsa (1979)

Stále nemůžu najít slov - cesta do pekla, jak si ji ani nedokážete představit. Nedoporučuji sledovat pokud máte zrovna špatnou náladu, protože toto epochální dílo Vás dostane do kolen.

JAG - Pilot (1995) (epizoda)

Když sem byl menší, tak jsem tento seriál měl docela dost rád. Nedávno jsem však viděl znovu pár dílů a nestačil se divit, jak neuvěřitelně z toho čouhá ta armádní propaganda. Podle tohoto seriálu to v armádě všude perfektně klape, a když náhodou ne, je vždy nablízku Harmon Rabb a vše dá do pořádku.

Rodinná pouta (2004) (seriál) odpad!

Zlaté jihoamerické telenovely. Tam se člověk aspoň občas zasměje tomu, jak je to trapný. Zde mě však chytá jen pocit na lehké nevolnosti.

Roming (2007)

Je škoda nevyužitého potenciálu, který tento film jistě měl. Ale celá ta část s cikánským eposem byla neuvěřitelně nudná a o ničem. Vejdělek může bejt rád, že hlavní postavy hrál Polívka s Labudou, takže se člověk přece jen sem tam zasměje.