Sexbomba od vedle (2004)

Jako dítěti se mi to líbilo, ale teď už jsem na to bohužel moc starej. Tak aspoň tři * za Elishu :)

Teorie všeho (2014)

...jen škoda, že (zatím) pan Hawking nepřišel na onu vševysvětlující rovnici :)

Nezlomný (2014)

Nadprůměrný válečný film.

Labyrint: Zkoušky ohněm (2015)

Přišlo mi to o dost lepší než první díl. Ale možná jsem už jen tak alergický na tenhle nový subžánr teenage hrdinů, že od těchto filmů čekám opravdu pramálo. Je to o chlup menší hloupost než Hunger Games a asi tisíckrát lepší než Divergence (nebo jak se ta strašná série jmenuje).

Tenká červená linie (1998)

Na filmu je strašně znát nevelký rozpočet, ale hlavně postprodukční zmatek ohledně přestříhání dějové linky. Je tu pár povedených bojových scén, jeden kulervoucí dopis od ženy z domova, ale jinak je to bohužel celkem nuda.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Krom stupidního scénáře mi u těchto DC komiksů vadí hlavně naprosto zbytečně temně naladěné hlavní postavy. Především mi nesedí Clark Kent, který ztratil svoji typickou nešikovnost, jako tvrďácký macho prostě přichází o všechno své kouzlo. Batman má být neskutečné chytrý ninja, který je vždy o krok před všemi protivníky a nikdy se nenechá vyvést z míry ("musím zabít Supermana, Supermanova máma je taky Martha, Superman nejlepší kamarád Batmana" - poprvé v historii komiksů Batman působil uvažováním spíš jako Hulk). Bojové scény jsou pomalé a nudné a ty CGI bullshity netřeba komentovat....velké zklámání(45%) PS: Amy Adams je taky nejhorší Lois Lane co jen mohli sehnat..

Spectre (2015)

Je to sice místy trochu trapně přeexponované (i na Bondovku), ale já mám prostě pro tyhle filmy slabost. Léa Seydoux = hvězda navíc.

Světová invaze (2011)

Hloupost plná roztřesených záběrů a trapně heroických hlášek, ale na druhou stranu si ten film na nic nehraje a podává prostě přímočarou zábavu střílečky bez mozku. 50%

Barva peněz (1986)

Mary Elizabeth Mastrantonio.....I love you !