Nedotknutelní (2011)

Kdyby bylo více takto kvalitních francouzských filmů, tak by moje francouzština nebyla tak merdique...Největší překvapení roku 2011.

Hanebný pancharti (2009)

Byl jsem na tom v kině 3x během jednoho týdne (to jsem pravdu u žádného jiného snímku neměl potřebu absolvovat). Námět je správně přímočarý, tak jak to mám rád. Zvrácenost nacistů je zde podána Christophem Waltzem vskutku geniálně. Akční scény jsou šťavnatě zvučné. A ještě tu jsou FAKT vtipné scény. Prostě maximálně povedený biják.

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

"I've never seen so many men wasted so badly." Clint Eastwood v jedné ze svých nejlepších rolí.

Joe kontra sopka (1990)

Tak trochu absurdní hovadina, co si ale zaslouží určitě víc než 50% tady !!!

Spisovatelé (2012)

Klišé na milion způsobů, ale krásné :)

S láskou, Rosie (2014)

Lily Collins se tímto filmem dostala do mé TOPky. Pak jsem zhlédl ještě Stuck in Love a zjistil, že mi někoho strašně připomíná protože to je dcera od Phil Collinse a už mezi mými oblíbenkyněmi i zůstane :)

Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas (1994)

Možná nejlepší díl z celé série. Leslie Nielsen prostě byl jen jeden. Věřím, že bych měl o něco míň blbej humor, kdyby tyhle filmy nebyly součástí mého dětství :)

Bláznivá střela (1988)

Když mi bylo tak 8, chodil jsem si tuhle VHS-ku půjčovat 2x do týdne. Přesto mě dnes tento biják nebaví o nic méně.

Zápisník jedné lásky (2004)

Slaďárna pro holky. Akorát, že mně se to taky dost líbilo. Jasný, je tam tolik klišé, že to těžko vůbec spočítat, ale epické filmy o lásce, to já prostě můžu.