Ten, kdo stojí v koutě (2012)

Má to (pro mě) trochu hluchá místa, ale zas i své silné momenty. Na 5* to ve mně však zanechalo stopu každopádně.

Vzpomínky na lásku (2004)

Je to trochu moc....asi prostě korejské, ale i tak mě to úspěšné vtáhlo. Zajímavý námět každopádně.

Velmi nebezpečné známosti (1999)

Vidět to teď, dám tomu asi tak 3*, jenže nostalgicky mi to připomíná dětství, kdy jsem jen toužil po tom mít Jaguar 56' a být takhle nad věcí.

Lásky čas (2013)

Přímočarý a i přímočaře krásně zpracovaný námět. Chápu, že to je pro spoustu lidí moc romanticky laděné, ale to mně nikdy vadit nebude :)

Jurský svět (2015)

Nebýt tam Chris Pratt, tak to je úplně propadák. Čekal jsem teda víc.

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Že tam bylo moc CGI? Vytvořit armády trollů, goblinů, lidí, trpaslíků a vůbec půlku Středozemě a nechat je do sebe bušit v mega bitvě pomocí praktických triků celé dvě hodiny? Tak šup, šup čsfd hateři, do Vánoc ať to máte !

Hvězdný prach (2007)

Byla by to taková česká pohádka v americkým podání, i docela dost povedená, kdyby tam nebylo tolik "mortal combat-like" akce. To se tam prostě vůbec nehodilo.

Madisonské mosty (1995)

Můj nejoblíbenější herec a režisér a nejlepší herečka v romantickém a minimalistickém snímku, na kterém vůbec nechápu co tolika lidem chybí. Mně totiž absolutně nic.

Flash (2014) (seriál)

No, zvládl jsem asi 6 dílů a na víc už asi nemám sílu. A to bych si myslel, že na hranej seriál o Flashovi bych se díval i kdyby byl z Ruska...

Gran Torino (2008)

Vsadil bych se, že tenhle film pomohl zmírnit xenofobii a rasismus mezi lidmi víc než snaha všech politiků světa dohromady. A ještě to musí každýho člověka s mozkem bavit. Klobouk dolů.