Avengers: Age of Ultron (2015)

Zábavnej blockbuster s efekty na nejvyšším levelu současných technologií. Nic víc, nic miň. Co od toho jako všichni čekáte zas?!!

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Steve Carrel a vážná role, to mi šlo k sobě sice jen tak tak, ale plot twist scéna ke konci vše zachránila. Skvělý Ryan Gosling !

Kung Fury (2015)

David Sandberg je má krevní skupina, ale naprosto. 31 minut jsem měl úsměv na tváři, místy od ucha k uchu.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Typicky britský humor na palubě ztracené kosmické lodi....co víc si přát :)

Futurama (1999) (seriál)

Tomuhle seriálu vděčím za dvě věci: 1) prodloužil mi život nejmíň o pět let 2) naučil mě kdysi anglicky.

Dexter (2006) (seriál)

Nesnáším krev, ale má to prostě do detailu vypiplaný děj, kdy nejde si nepustit další a další díl.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Tomuhle seriálu vděčím za dvě věci: 1) prodloužil mi život nejmíň o deset let 2) naučil mě kdysi anglicky.

Tráva (2005) (seriál)

Strašně jsem se u tohodle seriálu nasmál :)

Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

Dlouho jsem si tenhle slavný a skvěle hodnocený film nechtěl pustit. O to víc mě pak dostal. Některé filmy zestárnou už během pár let, tenhle snímek bude mít stejný dopad na lidi i třeba za sto let. Prostě opus o tom, že demokracie je pořád nejlepší zřízení co známe. Jen kéž by na světě chodilo víc takových Henry Fondů a Voskovců...