Krvavá hostina 2: Masakr (2008)

Tak a je tu druhý díl téhle minisérie.Oproti prvnímu dílu zde přibylo více krve,vnitřností a různých sračiček.Některé scény jsou opravdu nechutny např pitva teho šmejda,ale jinak se to dá.Některé postavy mě tam pili krev,ale co už.Takže průměr.

Krvavá hostina 3: Šťastný konec (2009)

Tož temu říkám mix sraček,humusu,vnitřností,krve a prdele.Je hned jasné že na jedničku to nemá a proti dvojce je to krapet lepší.Některé scény jsou k smíchu,z některých se trochu zvedá žaludek.Mno a ke konci když už jsem myslel že to aspoň přežije ten liliput tak ono hovno,i s tou kočenou je rozmašíroval jakýsi WTF velký robot.Jako horor špatny,jako komedie dobry.U mě za slabší tři hvězdičky.

Griffinovi (1999) (seriál)

Stewie je borec jak vyšitej.Tenhle seroš je opravdu perfektní i když na Simpsonovi to nemá a český dabing je tu taky povedenej.Prostě skvělej seroš jak má být.

Teta (1987) (seriál)

Seriál mého dětství,nemám k němu co bych vytknul.Herecké výkony skvělé,atmosféra vynikající,hudba taky úžasna a titulní píseň kterou mimochodem nazpivala mladinka Darina Rolincová je opravdu perfektní.Škoda jen že ho pak česká televize předabovala.Ale to je jediná vada na tomhle skvělém seriálu Juraje Jakubiska.Za mě nádherných 95%.

Márnice (2005)

Tak zase špatně bych to neviděl.Je už vidět že Mistr hororu Tobe Hooper ztrácí dech,ale mě to zase nepřipadalo tak hrozny.Na Alexandru Adi je hezký pohled(kuwa ani nevypadá na to kolik je ji ve skutečnosti),Dan Byrd ukázal že mu role v hororech sedí jak prdel na hrnci a nějaky hlášky to má taky.Takže takový průměrný horor.

Úsvit mrtvých (2004)

Panečku tak tomuhle říkám nádherně natočený horor o zombíkách.Skvělé masky,herecké výkony jsou také na slušné úrovni,spousta krve a vnitřností.Určitě jeden z nejlepších hororů o zoombies co byl natočen.

Jezero smrti (2008)

Tenhle filmeček mě opravdu mile překvapil.Nejdřív jsem si myslel že to bude nějaká kravina,ale asi tak po čtvrt hodině to nabralo ten správný spád.Těm harantům opravdu přejete aby zařvali co nejkrutějším způsobem,zejména jejich vůdci to je psychopat největšího kalibru.Kelly Reilly je opravdu pohledná žena(od jejích krásných šedozelených očí jsem nespustil pohled)a pro mě je hlavním tahounem celého filmu.A když už jsem si myslel že se zachrání,tak ono hovno.Britské filmy sice moc nemusím,ale tenhle se opravdu povedl.U mě za 80%.

Stáhni mě do pekla (2009)

Zrovna jsem dokoukal na Stáhni mě do pekla a musím říct že to je pořádně hustej a opravdu hrůzostrašný film.Sam Raimi opět dokázal že horor mu svědčí a je v něm jako doma.Dlouho sem se tak neklepal jako teď a to už jsem viděl hodně hororů.Filmu nemám co vytknout,je skvělý od herců začínaje až po hudbu konče.Stáhni mě do pekla je pro mě jeden z nejpůsobivějších a nejlepších hororů co jsem za svých 28 let mého života viděl.U mě nádherných 90%.

Ze záhrobí (1986)

Skvělej film.Opravdu jsem se u něho bál.Barbara Crampton je zde k nakousnutí a Jeffrey Combs je skvělej.Nádherný horor plný skvělých masek a napětí je tu brutální.Plus dabing je taky skvělej.Mám tenhle film velmi rád.