Transformers (2007)

Zajimalo by me, koho napadla tak nehorazna kravina! Asi uzivaji nejakej fakt slusnej matros. Chci taky! :D

Hotel Transylvánie (2012) odpad!

Hruza! Neco jako Eva a Vasek ve filmu. K poslechu tech dvou se nikdo neprizna, ale k tomuhle se hlasi znepokojive dost lidi. Lidi? Zajimavy je to, ze kdyz se nekde vyskytuje Sandler, tak je to sr.cka! Vzdycky!

Spaceballs (1987)

Neuvertelna a neuveritelne nevtipna slatanina! Dobre, jedna hvezda za Hurtovo: "Uz zase"

Firefly (2002) (seriál)

NIc. Nic. Nic nevidim. Mozna je to mnou, ale od prvnich zaberu mi bylo jasny, ze si nebudeme rozumet. A pritom jsem do toho sel s temi nejlepsimi umysly (stejne jako Brett). Vydrzel jsem pilota a nechapu, proc to tocili. Je to utahany, bez postav, ktere by mely prezit. Nezajima me jejich osud, co rikaji nebo delaji. Mozna, kdyby je nechali hned ze zacatku vsechny postrilet a nahradili je nekym zabavnym, udelali by lip. Nedivim se, ze to tak brzo skoncilo. A ta westernova kytara... Hruza!

Avengers: Infinity War (2018) odpad!

To neni film, to je marketingovej produkt. Slatanina jako kdyz pejsek a kocicka varili dort. Dame tam vsechno a jeste vetsi a vydelame tunu penez! Normalne by cloveku melo byt spatne, jako tomu psovi, co dort sezral, ale to funguje jen v pohadkach. Tohle zjevne funguje jako ta elektroda v krysim mozku, co pusobi na centrum rozkose. Staci zmacknout tlacitko. A krysa macka a macka, az chcipne hlady. Zaslouzene :D

Bokovka (2004)

Kamarad mi jednou rekl, ze tenhle film se holkam nelibi. Pak jsme se shodli proc. A dodnes, kdyz se o nem pred nejakou holkou zminim, tak ho nema rada :D

Zjizvená tvář (1983)

Je to jeden z nejprecenovanejsich filmu. Mam rad nektere sceny, hlavne v prvni puli, ale jako celek je to divny. A nejhorsi je ta hudba, ktera vzdy praskne, ze se NECO stane. Ale treba mikro etuda Frankova bodyguarda Ernieho je dokonala! Tony Montana : [after disposing of Frank Lopez and Mel Berstein] Okay, come on. Manny Ribera : What about Ernie? [long pause] Tony Montana : You want a job, Ernie? Ernie : [breathes sigh of relief] Sure, Tony.

Horton (2008) odpad!

Běs! Nic tak pitomě prvoplánového jsem už dlouho neviděl. Navíc Svěrákovy veršovánky. Běs

Vratné lahve (2007) odpad!

Svěráci jak je známe: patos, "moudrý humor", "životní moudra"