Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Drama
  • Dobrodružný

plakát

Rogue One: Star Wars Story (2016) odpad!

Stupidita pro náctiletý debílky, nehodno jména Star Wars. Mohli to vysílat odpoledne na Disney channel, tam by si to cílovku našlo. Jsem znechucenej, jak to s mou milovanou ságou dopadlo. Pro mě to prostě skončilo ep. 6.

plakát

Doktor Martin - V kurníku (2016) (epizoda)

Ten scénář je čím dál tím víc stupidní, aspoň nám tam na konci ukázali, co jsou pro ně diváci vlastně zač(ovce). Jsem rád, že třetí řada už nebude.

plakát

Star Wars: Síla se probouzí (2015) odpad!

Pro mně mají SW jen 6 epizod. Tohle je nějaký trapný fanouškovský youtube remake vyrobený pro zisk.

plakát

Ztraceni (2004) (TV seriál) odpad!

Hovadina pro blbečky, etalon sračky, teens to milují.

Lízin let do nebe (1937)

Taková černobílá pamětnická telenovela, ovšem co se mi líbilo, byly role Hrušínského a Kemra. Bylo hezké vidět filmové začátky dvou velkých herců a také v civilním životě velkých kamarádů. Asi člověku dojde, jak vzniklo.

plakát

Malý pitaval z velkého města (1982) (TV seriál)

Čím víckrát to vidím, tím víc se mi to líbí. Prostě takhle to tenkrát fungovalo. Některé díly super a některé už míň. Ovšem ta hudba! Když porovnám s novejma sračkoidníma kriminálkama andělama a modravama a já nevím co ještějama, tak je to umělecký dílo.

Klub sráčů (2000)

Viděl jsem poprvý před 13 lety a viděl nejméně 15x. Nejdřív jsem to bral jako parodii(který miluju), ale pak jsem pochopil, že je to sonda do pubertálního věku britských teenagerů. Prostě Harry Enfield letěl na dovolenou se svýma pubertálníma dětičkama a natočil podle toho komedii a obsadil se do hlavní role. A taky ta hudba je slast pro moji tranceovou dušičku. No a pak zlidovělý hlášky. Hustě sviští, Buzzi. Sash nebo Chicane?

Muž z Acapulca (1973)

Tak tohle jsem přátelé já a celý můj život vtěsnaný do 90 minut. Yes, no, ok. A ten Bach mi jde k pleti. Ach Arianno, jak já bych líbal sůl z tvých rtů, ale až koupíš bochník chleba. Dejte pozor na Karpofa a na krysy, mají zuby napušteny silným jedem. Musím zavolat Charronovi o zálohu.

Ovládací panel
1 bod