• Thriller

Obhájce (2011)

Moc dobrá zábava, která příjemně plyne, tenhle typ filmů prostě můžu a Matthew jako právník, to je klasika. Ocenuji zajímavej děj a téměř žádná hluchá místa, Ryan je pěknej zmrd, ale na každý čuně se vaří voda ! Film má několik zvratů a to je přesně oč tu běží a málem bych zapomněl Marisa je furt k nakousnutí..

Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

Tenhle film nejsou Neuplatní, ani L.A. přísně tajné.. Nějak mně tam ten Penn neseděl, jinak co se týká obsazení, tak sem byl vcelku spokojen, pokud jde o film, tam už méně, moc to nemělo hlavu ani patu, děj byl zmatený. Film má pár slušných přestřelek, ale většinou tam jsou nudné dialogy.Prostě mně tam chyběla ta hloubka. Většinu filmu stejně táhne Brolin a Gosling tu není moc výraznej.Na jedno zkouknutí to takovej horor není..

Nic nás nerozdělí (2012)

Příběh silnej a emocionální, že hraje na city hned od úvodu a já málem řval jako malej novorozenec. Režie i kamera šlape opravdu dobře a tsunami je opravdu svinstvo ! Herecké výkony jsou příjemné, hlavně u nejstaršího syna. Pouze je škoda, že to shledání proběhlo tak rychle a vše do sebe tak zapadlo. Jinak ten stres, chaos, špína, bezmoc, zoufalství a všudypřítomné mrtvoly, to pochopí pouze přímej účastník...

30 minut po půlnoci (2012)

Zajímavě natočeno, je to spíš dokument, než nějáká zběsilá štvanice na araba Usámu. Americká noční můra skončila. Waterboarding rozváže hubu téměř komukoliv.Film se jinak děsně táhne a chvílema je až nudnej, vše zachrání až , závěrečná akce, ta se povedla.Jinak fanatická agentka v podobě Chastain si skoro celej film ukradla pro sebe.

Jack Reacher: Poslední výstřel (2012)

Jack Reacher, pokud z toho bude trilogie nebudu se zlobit, pochopitelně pouze s Cruisem..Ten chlap to má prostě v sobě, to charisma a chlapeckej obličej, na 50 nevypadá a fyzičku má stále moc dobrou..Pokud jde o film tenhle žánr mám prostě rád, neviditelnej hrdina neboli jednočlená armáda, v pozadí nechutnej znetvořenej rusák ! Film má slušné tempo, mohlo bejt víc akce a mín keců, Rosamunda je mně víc než sympatická a to nemyslím Pilcher))

Temný rytíř povstal (2012)

Bane is ugly beast, ..skoro vše už bylo viděno, ale je to důstojné zakončení něčeho skvělého a kolosálního. Catwoman je atraktivní a hraje moc dobře, Batman padne až na somotné dno a hláška rise ho zase nakopne. Akce je zde slušná , hudba klasicky parádní, je zde spousta zbraní a vychytávek, pouze film je zbytečně natahovanej. Ale závěrečná konverzace mezi Catwoman a Batmanen ta je elektrizujicí a lehce z toho mrazí. Come with me, save yourself, you dont owe these people anymore, you givem them everything..not everything, not yet ! Pouze mně tu vadila postava Cotilard, je zde zbytečná a děj je kvůli tomu přeplácanej..

Batman začíná (2005)

Batman Begins je začátek skvělé trilogie, obsazení filmu parádní až na Katie, to je taková suchá větev a je tu zbytečná ! Nolan to zvládl bravůrně, děj, akce a nasazení Bale do hlavní role, to byl sakra dobrej tah. Gotham city úplně v jiném kabátu a to je sakra dobře..

Temný rytíř (2008)

The actual truth sometimes just is not enough, sometimes people deserve more ... Sometimes people for their beliefs deserve a reward..Batman rulesss, lepší a našlapanější nikdy nebyl a už nebude ..Joker magicky slizkej a maniakální. R.I.P. Heath Leadger..Tenhle film má spád, má děj, má akci, má emoce, hudba je skvělá.. Bale jednoznačně best Batman..

Warrior (2011)

Jako znalec bojových sportů a obdivovatel MMA a K-1..atd, musím uznat, že sem očekával zajímavou jednohubku, ale dostal sem skvělé sportovní drama o rozbité rodině a dvou sakra našlapanejch bratrech.Tom Hardy jak ze železa a Joel jak škrticí a lámající profesor ve stylu jiu -jitsu, Nolte hraje ochlastu parádně, ostatně chlast se na něm dost podepsal. Tenhle film jede od začátku do konce příjemným tempem a kdykoliv si ho pustím rád znovu..

X-Men: První třída (2011)

Objektivně, takhle si představuji X-men a ať se jde Singer zahrabat no offense! Bacon skvělej záporák, Fassbender hraje jak o život a McAvoy mu zdatně sekunduje..akce je výborně natočená a člověk se skoro vůbec nenudí, dialogy mají smysl. Hudba je příjemná a film prostě dobře odsejpá a závěrečné finálé se zvedlou ponorkou, to je sakra delicious. Každopádně se budu těšit na pokračování..