Kyklop (2008) (TV film) odpad!

Tohle je des ne film, jak muze neco tak stupidniho dnes nekdo natocit. Scenaristu by meli zazdit nekam do kopky bez svetla aby nemohl uz nikdy nic podobne desneho napsat.

Normal (2009)

Petr Kurten zabil 11 lidí včetně 5 dětí, výjimečně inteligentní zločinec nebyl ani omylem policii s nikdy sám nevzdal. Byl dopaden díky přeživší České ženě. Kurten byl sadista, nekrofil, zoofil, pedofil, navíc pyroman. Obžalován byl z 48 zločinů, z toho jedenácti vražd dokonaných, 15 pokusů o vraždu a dalších deliktů. Proces začal 13. dubna 1931. Na jeho konci byl devatenácti násobný trest smrti. Toď fakta.

Disaster Movie (2008) odpad!

Přibijte dvojici Jason Friedberg, Aaron Seltzer ke zdi.

Ten Největší (2007)

Koho že v tomto filmu hraje Melanie Lynskey ?

Hrozba v poušti (2008)

Tento film je opravdu o ničem. A jelikož to točil stejný magor jako Záhadu Blair Witch, není se čemu divit. Myslel jsem že Daniel Myrick zabloudil před deseti lety v lese a nikdo od té doby neviděl. Bohužel jak je vidět nějaký dobrák ho našel a on natočil další stupidní hovadinu.

Krvavá laguna (2007)

Film podle skutečné události kdy to co se opravdu stalo vypráví jedna hysterická ženská, která beztak sestru i švagra do té laguny hodila aby se sama zachránila. Jinak čtu zde jak nebyl krokodýl vlastně vůbec inteligentní, řekl bych že byl až moc. Vynořit se a pochlubit se s úlovkem aby manželka viděla, skočit do lodě, čekat na sebemenší chybu. Další věc, oba ty chlapy dostal na jeden pokus, na tu křehkou holčinu mu nestačili ani dva a to ji držel v pase. :) Hold úplně podle skutečné události.

Neplodná obrana (2008) odpad!

Zhovadilá, stupidní dementní sračka, která může pobavit jen imbecila, ktremu vykouzli na rtech usmev i uspesne vykonana potreba.

Apokalypsa (2006) odpad!

Richard Kelly (II) se odsuzuje k trestu odnětí svobody na dobu 144 let za hanobení filmu.