Případy 1. oddělení - Série 3 (2022) (série)

Krom absolutne idiotskeho chovani urcitych postav hlavne Prazak, ale i zmena povahy kpt. Anděla..Je tato serie absolutne znicena zasahem nove reditelky, diky tomu se na serial neda koukat. Televize filmy a serialy maji lidem zlepsit den...ne jim ho nicit. Dekujeme lidem co tohle napadlo, ze krasne I. II. seriee zprznili serii III.

Případy 1. oddělení - Romeo a Julie (2022) (epizoda)

Jeden z nejsmutnejsich pribehu co jsem videl. Ohledy...? Ty si strcte nekam a bezte si to vyzkouset nekam kde se skutecne neco deje.

Případy 1. oddělení - Tramvaj (2022) (epizoda)

VITA je na kamery...a na trapny veci vzdy, ale zde ma dokonce par vystupu, suverenich apod...takze se to k nemu absolutne nehodi, jen si nekdo asi rikal ze by se to k nemu ted hodilo. Jinak je to spis smutny...

Případy 1. oddělení - Taxivrah (2022) (epizoda)

Vitezem o nejhorsi dodanou postavu v pokracovani serialu se stava "muj zastupce Kpt. Netík" a jdu blejt velebnosti. Neprijemna, nesympaticka postava postaicky co ma patent na rozum co vzdy vi co rici! Martin se chova jako tydyt...a Andel? on tam jeste hraje ?

Případy 1. oddělení - Exploze (2022) (epizoda)

Kalendar super. namety na pripady - hrozny. Vykony ? Hrozny vsecko ze starych dilu je spatne, prazak dela vsecko uplne spatneeee! Andel ten ne ale necha se ukecat, Novej nafoukanej vysetrovatel ma papiry na hlavu takze cokoliv udela a rekne je spravne!

Případy 1. oddělení - Veteráni (2022) (epizoda)

Konecne se na to da klukat a dedukce Plíška to je presne to co tu ted uz neni...Anděl hraje štěk...Hrozne situacni a vsichni delaji to aby to zapadalo. Tohle je hrozny navrat.

Případy 1. oddělení - Flaška (2022) (epizoda)

Excelentni Navrátil. Jiank hruza. Z pana Vladyky zde udelali postavu z veselohry. Pokus o artovku a hru se svetlem je zde uplne mimo...Pražák s Andělem zde hraji posledni housle (ti kteri tuto detektivku tvoří...) vysetrovatelka je neslana nemastna a namachrovany vyšetrovatel s absolutne odhodlaným výrazem mně zde uplne toci. kdyby to byla jina detektiva tak by dostala vic, ale protoze jde o PPO tak je to hnus.