tassik

okres Praha
student

homepage

• 22.8.2016  00:42
    Boj o ředitelnu (TV seriál) (2016)

Místy trapnost překračuje mez únosnosti. A to já tuze rád. za 5*

• 15.1.2015  14:07
    The Battery (2012)

Originálně netradiční zombie film. Asi jeden z nejzajímavějších, jaké jsem mohl shlédnout. V závěrečných scénách filmů jsem prožíval zvláštní úzkost, podobnou oběma protagonistům.

• 25.8.2013  10:08
    Bestiář (2007)

Při sledování Bestiáře mi bylo skutečně blivno. "Ženu ani květinou neuhodíš." Postava Karolíny by však pár těch facek zasloužila !

• 3.6.2013  01:54
    SebastiAn - Love in Motion (hudební videoklip) (2012)

Skutečná úchylárna v jednom jediném záběru. Líbí se mi a nestydím se za to :)

• 5.5.2013  19:37
    Když musíš, tak musíš? (TV pořad) (2003)

Dokonale epizodně poskládaný set na téma drogy a drogová závislost. Životní příběhy, očitá svědectví, smutek ale i naděje.

• 2.5.2013  16:43
    Atomic Age (2012)

Generační film současné mládeže?! Po projekci sem odcházel s rozpačitými pocity a nezachránila to ani následná diskuse s režisérkou. Naopak. Výsledný dojem z tohoto artového snímku více zkomplikovala. Tvrzení, že na základě nedokončeného proslovu R. Reagana z období studené války při prvních scénách a naprostá prázdnota(rozuměj- v průběhu filmu žádná další spojitost), a přesto hlavní myšlenka dle režisérky "Atomové děti - věk", mi prostě nesedí. Je to škoda, protože vizuálně je snímek natočen moc hezky a odmyslíme-li si někdy trochu přihlouplé rozhovory,.... noční scenérie, detaily, světlo alespoň mne bavilo. Příběh přátelství, (lásky) a mládí v centru noční Paříže. Nic víc Za 3 s přimhouřenýma očima.

• 10.3.2013  02:40
    Moucha (1986)

Vybavují se mi vzpomínky, kdy jsem si jako malý zakrýval oči při sledování tohoto filmu a za zlobení mne tak mí rodiče trestali. Až postupem času jsem dokázal ocenit kvalitu snímku a dnes jej řadím mezi mé nejoblíbenější horory vůbec. Asi i trochu sentiment, ale musím za 5*

• 9.3.2013  22:25
    Komando (1985)

Jímá mě nostalgie, při každé vzpomínce na tento film a jeho skvělé hlášky, viz. (Matrix: „Pamatuješ, Sully, jak jsem ti říkal, že tě zabiju jako posledního?“ Sully: „Ano majore, slíbil jste to.“ Matrix: „Lhal jsem!“). Stovky nepřátel, tisíce kulek a ani jedno nezastaví Johna Matrixe při záchraně své dcery (malá čarodějka Alyssa Milano).¨ 5* je vážně dost, ale já prostě nemůžu jinak.

• 8.3.2013  21:55
    Hon (2012)

Psychologická sonda do maloměšťácké společnosti. Zprvu nevinná a banální lež 5ti letého dívenky rozděli dva nejlepší přátele a zažehne slepou nenávist. Tak děsivě skutečné, až mrazí. Dyspnoe se dostavila a díra v hlavě taky. 5* A stejně by mě zajímalo, kdo se díval skrz hledí !

• 8.3.2013  20:16

Více než důstojné pokračování a dokonalý návrat k počátkům. Tak je máme rádi. Vrásky a nějaký ten špek navíc, ale kluci z trpaslíka baví jako za mlada. Skoro se mi nechce věřit, že už je to těch 25 let. 5* bez výhrad s přáním XI. série.

• 8.3.2013  16:28
    Zvrácený (2002)

Beznaděj a totální zvrácenost. Nevzpomínám si v poslední době na snímek, který by ve mně vyvolal takové pocity. G. Noé mne donutil dát si během filmu "odpočinkovou" přestávku. Šok !

• 7.3.2013  23:41

Pro mě asi "silnější" než Trierova předešla Repríza. Naprosto a dokonale jsem se ponořil do způsobu myšlení hlavní postavy. Celkový dojem umocnil i způsob kamery, který působil velice důvěrně/intimně. Excelentní Anders Danielsen Lie a poslední letní den.

• 7.3.2013  23:41
    Špičák (2009)

Divnej film. Přestože stopáž filmu lehce přesahuje hodinu a půl, měl jsem pocit, že nikdy neskončí. Celý příběh se točí kolem "tak trochu" zvrácené rodiny, kde hlavní slovo má postarší otec. Jen on jediný má to privilegium opouštět oplocený příbytek celé rodiny. Svému jedinému synovi pravidelně poskytuje sexuální uspokojení prostřednictvím zaměstnankyně továrny, ve které otec pracuje. Další dvě teen dcery se taky náramně povedly. Celý den si tohle roztomilé trio hraje dětské hry okořeněné docela silnou zvráceností, ve které jsou ze strany svých rodičů dokonce podporováni. Jestli máte rádi kočičky, asi na to nekoukejte :)

• 7.3.2013  23:40

Jakože "revenge" jako prase. Chtěla jsem mít chvíli klidu pro napsání své další knihy. Na několik měsíců být pryč od civilizace, po večerech popíjet víno a vykouřit trochu tý trávy. Jsem docela empatická rozumná ženská a poznám, když to na chlapa jde. Problém však nastává, když jich začíná být trochu moc a ani jeden nezná základy slušného chování. Dejte mi měsíc na zotavení a já si připravím nějaký ty lovecký pasti, louhy, vyklešťovací kleště a možná pak se začneme bavit všichni společně !

• 7.3.2013  23:40
    Den otců (2011)

"Mrt(d)ák" si libuje ve znásilňování otců a jejich postupném porcování. Ukousaných genitálií nemá nikdy dost. Stejně tak i vyhřezlých střev a nejrůznějších tělních tekutin. Trash jak se patří ! Setkáte se zde i s bohem a zajímavým vykreslením nebe a pekla. Osamělý mstitel s páskou přes oko hodlá najít pravdu za každou cenu a neštítí se ani incestních praktik.

• 7.3.2013  23:39

Artový film, který mě příliš neoslovil. Některé scény považuji za velice povedené, ale ve výsledku sem se opravdu nudil a konec filmu byl pro mne čirým vysvobozením. Přesto si myslím, že skutečný fajnšmekr - "arťák" si snímek může užít. Jedna hvězda málo, takže dávám dvě.