Vetřelec: Covenant (2017)

V tomto filme je votrelec len malú chvíľku. Je to v podstate pokračovanie promethea, ktoré sa bohužial skoro vôbec nevydarilo. Alebo by som to mohol nazvať najhorším votreleckým filmom vôbec. Stačí to vidieť raz a viac krát si to už určite nepozriete. Dve hviezdy dávam za tú malú chvíľku, v ktorej sa votrelec objavil.

Lék na život (2016)

Vyzerá to skoro ako remake Shutter Island z dik dilinom dicapriom. Hlavný herec sa na neho trochu aj podobá. Vyzdvihol by som dobrú hudbu a atmosféru.

xXx: Návrat Xandera Cage (2017)

Čo povedať. Film robený zrejme pre deti, ktoré sú aspon zľahka postihnuté a retardované. Celkom predvídateľný scenár. Herecké výkony od všetkých zúčastnených, akoby im jeblo. Neskutočne som sa musel prehovárať, aby som to nevypol. No dúfam aspon, že potešili tie retardované deti a všetkých retardov z celého sveta. Jednu hviezdu dám aj ja, kedže som sa na to dokázal dodívať až do konca a zajtra zrejme zájdem na vyšetrenie, či my len tak náhodu nejeblo tiež. Cítim sa akoby trochu aj hej, zato tá jedna hviezda.

Uteč (2017)

Straašne predvídatelný dej. V celom filme sa dokopy nič nedeje. Strata času.

XX (2017) odpad!

Toto tu je dôkaz toho, že ženy by sa nemali snažiť natáčať horory, lebo to skrátka nevedia. 0/10

Skryté zlo (2017)

Je to proste čistý priemer. Videl som to raz a viackrát si to už rozhodne nepozriem.

Noční zvířata (2016)

Bohužial je to totálna blbosť. Nechápem to hodnotenie tu, daly by som tomu 15%.

Scare Campaign (2016)

Neskutočne predvídateľný horor. Vždy som vedel presne, čo sa stane ďalej. Koniec to nemá prakticky žiadny. Slabé dve hviezdy

The Monster (2016)

Dalo sa na to pozrieť, aj ked obidve herečky ma strašne srali. Neviem prečo asi je to ich nepríjemnýni ksychtami. Čakal som len kedy ich konečne zabije to monštrum. slabé tri hviezdy, alebo skôr 2 a pol hviezdy.