Léto 84 (2018)

Disturbia/Rear Window s nádechem Stranger Things, Stand by me a It zasazená do osmdesátek. A ono to funguje! Za mě to mělo všechno, a i víc, než jsem čekala. Detektivní drama s podkresy hororu s příměsí komedie. Na podnose dostáváme teen boys struggles, léto na předměstí a skvělej osmdestátkovej soundtrack, který perfektně navozuje tu pravou mysteriózní atmosféru. Víc takových filmů, tohle totiž můžu.

Ostré předměty (2018) (seriál)

Don't tell mama. Seriál má hned několik aspektů, proč na něj kouknout. Skvělá kamera, fantastický soundtrack, pochmurná atmosféra maloměsta, zvrácenost postav, skvělí herci. Amy si mě tady totálně získala, protože tahle role jí sedla jak prdel na hrnec a byla fantastická. SO si atmošku budoval hezky zvolna, a někoho to může odradit, ale já miluju, když je to pomalý, táhne se to, a o to víc mě baví ty zvraty ke konci. Možná se to zpočátku zdá dost zamotaný, a díky flashbackům se nejdřív neorientujete v čase, ale postupně to začíná dávat smysl, dokážete to ocenit na samotném konci, jakej masterpiece to je. Indice k vrahovi byly podsouvány skoro každým dílem, a to jen díky maličkým detailům. Čím víc jsem věděla o té rodině, o Camille, o městě, tím víc jsem chtěla znát, a tím víc jsem se nemohla dočkat dalšího dílu.

Krystal (2017)

Tohle je prostě bláznivá komedie s úžasným Nickem, u které jsem se místy fakt zasmála od srdce. Parádní soundtrack, skvělej Tay Tay v podání Nicka, a scéna setkání rodiny absolutně nemá chybu. Jediné co, tak je to místy fakt natahované úplně zbytečně, a zobrazení Satana si taky scénaristé mohli odpustit.

Čistokrevní (2017)

Trochu TEOTFW s nádechem Like Minds. Divný, ale tak nějak dobře divný.

V pasti času (2018)

Tak tohle bolelo. O čem to vůbec bylo? Vydržela jsem 40 minut, ale vzdala jsem to,protože pokud ani po tak dlouhé době nedokážete rozpoznat děj, tak to zbytek filmu nezaachrání.Jediný co, tak že je to hezký..pro 3leté dítě.

Já, Simon (2018)

Takhle skvělý jsem to nečekala ani náhodou. Nick je tak hot, že kdyby on byl gay, tak se me srdce rozpadne na tisíc kusů. Ale ta role mu tak zatraceně sedla, ze mu to i prominu. A jeho tanec, kdy na něm vidíte, ze je proste “dřevo”..no nemám slov. Love Simon je kouzelný snímek plný lásky a pochopení, a to je úplně můj šálek mléka. Rozhodne to neposkodilo niternost a křehkost knížky. Miluju ten film!

Avengers: Infinity War (2018)

Jakože..nečekala jsem to. Věděla jsem, že to neskončí se 100% dobrým koncem, ale nečekala jsem ani jak zlé to bude.Bavilo mě to děsně moc. Bavilo mě, jak to bylo provázané, že ačkoliv každý měl jinou misi, nenudili jste se, působilo to uceleně, přehledně, dávalo to v návaznosti na další scény smysl. Bála jsem se, jaký brak z toho bude, a úplně mě odrovnalo jak skvěle to fungovalo. Divák se neobejde bez důležitých filmů jako Thor, Captain America, Avengers..Bavilo mě, jak už od začátku to má grády a umírá se o 106. Co už se mi nelíbilo bylo, kdo všechno umřel. Některé jsem čekala, jiné naopak vůbec. A furt jsem se držela naděje, že je to celý omyl, že najednou bude v záři reflektorů kámen času a tradá, zase se to zvrátí, a ono ne..ony běžely titulky. A Thanos se vrátí. A to na tom bylo asi nejlepší, od půlky filmu jsem nedýchala a rozhodně mi nepřišlo, že to mělo přes dvě hodiny. Naprosto směkám před visual artisty. A ještě jedna věc, Thanos je sympaťák, oceňuju, jak to není typický grázl, ale že projevuje i city a vlastně to asi nebude takový bad guy.

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Tohle jsem vlastně ani nečekala. Od začátku to má vaší pozornost a funguje to. Ve 3D to musí být zatraceně super. Pobavilo, okouzlilo, chvilky napětí tam také byly, skvělý The Shinning bylo osvěžující, a nechybí ani trocha toho klasického klišé, kdy se dva do sebe zamilují. Klidně bych na to šla znovu, až tak mě to bavilo .

Všechny prachy světa (2017)

Moc dlouhý. Zbytečně dlouhý. Námět vůbec nebyl špatný, celkově ani ten film. Ale mezi 30. a 115. minutou byla hrozně vleklá odmlka, která se dala zkrátit na 20 minut. Snažili se vždy o nějaký zvrat a takhle pokračovali asi 3x, a to už je pak nuda. Ale jinak celkem fajn komedie s prostředím lahodící přesně mým očím. A Mark tam byl sexy. Jo..to mi vlastně stačí. Řím a sexy chlap.

Tři billboardy kousek za Ebbingem (2017)

Slovo fuck a slova jemu příbuzná jsem po 10 minutách přestala počítat, zkrátka..v těch 115 minutách to padlo asi tak..115x? Ale stálo to za to. Bylo to fuckin' skvělý. Všechno..