Moonfall (2022)

A jéje. Takový to, když si američani řeknou, že zase zachrání svět. Všichni to známe, všichni víme, jak to dopadne, i když doufáme, že projednou to něčím třeba překvapí. Spoiler: nepřekvapí. A ani slušné obsazení není zárukou dobrého filmu. No nic. Děkuju Americe, že tu můžu být další 2 roky než zas přijdou s jinou hrozbou.

Klan Gucci (2021)

Slibně načatý příběh s nádechem humoru, který bohužel kvuli až zbytečně dlouhé stopáži ztrácel pozornost divaka, nebo alespoň tu mou. Možná to bylo tím, jak strašně nesympatická mi byla role Patrizie. Nebo možná tím, že nejsem milovník tehle vytříbené módy. Možná taky tím, že o Guccim vím jen to, že má dvě c a je to drahý. Celé by mi to dalo asi víc, kdyby to bylo prostě o hodinu kratší. Jinak to nebylo zas tak špatný. Hlavně herecké vykony Selmi (a to ji nemam rada), Adama a především Jareda, kterého jsem poznala jen díky očím, mě bavily a udělaly House of Gucci zajímavějším.

Zhoubné zlo (2021)

Asi ani moc nevím, co k tomu napsat. Jsem tak nějak na rozpacích a mísí se ve mně nechápavost, smutek a pobavenost. To bylo celkově tak hrozně divný, že to fakt nejde ani moc popsat. Kamera? Top - Wan nezklamal - hodila se ale hororová  atmosféra do tohohle bizáru, ze kterého se nakonec vyklube nějaká rádoby mysteriozní detektivní ptákovina? Ani ne. A ten zbytek? Roztříštěný příběh, scény přitažené za vlasy, kostýmy šílený. Jakože tohle byla taková slátanina, že nechápu, proč se k tomu Wan vůbec upsal.

Čas (2021)

Já teda nevím, kde to vzalo "tolik" procent, ale za mě to bylo velký špatný. A dokonce je to tak na hraně, že jsem kousek od toho dát odpad. Ale tak budiž mělo to i své světlé okamžiky. Ale z 90 % to byla nuda - stejný pohyby kamerou, takže se to okouká, špatné, hodně špatné herecké výkony, takže se to nedá sledovat, a v neposlední řadě scénář o ničem, jakože doslova o ničem. To nejlepší, co můžete vidět, jste viděli v traileru.

Scream Queens - Season 1 (2015) (série)

Zjistila jsem, že nejvíc mě to bavilo, když jsem byla opilá, což asi mluví samo za sebe. Místy to je až tak triviální, až je to vlastně geniální. A ačkoli mě to bavilo, zasmála jsem se a rozhodně kouknu na druhou sérii, bylo tam těch nezáživných částí tolik, že jsem se musela občas i nutit se to dokoukat. Takže za 3*.

Chlast (2020)

Madsův závěrečný tanec? Třešnička na dortu.

Wonder Woman 1984 (2020)

Až moc neysmpatických postav na obrazovce. Až moc hluchých míst, kdy se vlastně nic neděje a vy jen čekáte. Málo Wonder Woman, která polovinu filmu vlastně moc nedělá, a taky málo osmdesátek, i přesto, že se to jmenuje WW 1984, tak dostanete z osmdesátek vlastně jen první půl hodinu. Akční scény chaotické a spíš usměvné, než že sedíte přikovaní k židli čekajíc, jak to vlastně dopadne. Závěr se snaží zachránit nesobeckostí s připomínkou lidstvu, co vlastně máme a jak s tím naložit. Kdybych měla hodinotit trailer, bylo by hodnocení výš.

Bludné kruhy (2020) (seriál)

Celý seriál jsem se snažila si utřídit nějak myšlenky, jak to na mě působí a co si o tom myslet. A nenapadalo mě nic, než jen to, jak někdo může mít tak podělanou smůlu. Šíleně silný seriál o neštěstí a strastích. Mark tu byl tak skvělý, že to doteď nechápu. Byl tak moc dobrej, že jsem jeho dvojroli opravdu brala jako dva odlišné herce, a pokaždé, když jsem si uvědomila, že to hraje on, tak mi z toho běhal mráz po zádech. Tenhle seriál měl celou dobu tak tíživou atmosféru, ze které vám nebylo vůbec dobře, ale dokázal vás upoutat natolik, že jste ho museli vidět prostě celý. A nelituju. Znovu si ho nepustím, ale rozhodně na něj ještě pár týdnů budu myslet, a pokud bude chtít někdo doporučit nějaký film/seriál, tohle se v mém seznamu objeví.

Gentlemani (2019)

To byla jizda. Genialni.

I Am Not Okay with This (2020) (seriál)

Tak tohle miluju! And I am not okay s tim, ze musim cekat na dalsi serii.