Sněhurka a lovec (2012)

Kristen Stewart coby už ne tak něžná Sněhurka mi nesedla. Prostě do téhle role vůbec nezapadá. Občas mi vadily její zuby a celkově mi do role nesedla. Theron byla famózní, je okouzlující, a i přesto, že by macecha měla být ošklivější, než Sněhurka, tak tady to není pravidlem. Chris jakožto lhostejný lovec, který se posléze zamiluje, je úžasný. Co se týče efektů, ohromilo mě kouzelné zrcadlo, strašidelný les a elfové. A poslední, děj. Ze začátku jsem byla zažraná do příběhu, bavilo mě to a čekala jsem, že takový film bude snad i na 5 hvězdiček. Bohužel od půlky stopáže jsem se lehce začala nudit a mé nadšení opadlo. V závěru jsem zase ožila, ale to hodnocení nezachránilo.

Ramona (2010)

Nejsem fanouškem takových prostinkých příběhu o ničem, avšak tento film je v lecčem jiný. Líbí se mi, že do popředí se nestaví pubertální dívka, ale maličká devítiletá Ramona, která má šílenou představivost. To je první plus. Druhé je styl natáčení, kde se do reality promítá právě fantasie a bludy. Ale bohužel tím to pro mě končí. Příběh je celkem nepoutavý a mě to trochu nudilo, nenapomohlo tomu ani zapeklitý vztah mezi tetičkou a láskou ze střední či Beezus a její kamarádství. Zkrátka pro mě to je tak 35% film.

Hranice nemožného (2008) (seriál)

Záhady, které vedou k dalším záhadám. Odhalení, které nás občas překvapí. To je Hranice nemožného. Nic není nemožné. Postavy jsou promyšlené, do jednotlivých záhad se dostává do pozadí problémy s paralelními světy. Podle mě jeden z nejlepších seriálů, kde když neuvidíte pár dílů, začnete se ztrácet.

Super drbna (2007) (seriál)

Někdo tohle může brát jako pouze holčičí seriál o ničem, ale pro mě to byla závislost. Každý díl byl něčím, co vzbuzovalo mou zvědavost. Jednotlivé scény na sebe navazovaly a do každodenních strastí se dostávaly i jiné problémy, které se táhly celou sérii. A to je podle mě důležité, napínat diváka. Po celou dobu nás taky samozřejmě zajímalo, kdo že Gossip girl je. Závěr, tedy odhalení, bylo podle mě nedomyšlené, protože to vůbec nesedělo, ale co se dá dělat. A samozřejmě každý seriál jednou skončí. Ale možná to u GG bylo dobře, protože přece jen nekonečný seriál jako je Ulice je už moc. A navíc své postavy ztrácely půvab, evidentně se z nich vycucalo co nejvíc. Co si scénáristé mohli odpustit, bylo o 5 let později..

Constantine (2005)

Tento film je opravdu výborný v oblasti efektů, úžasní andělé (Gabriel - Tilda Swinton), démoni, Ďábel.. Peklo je fantasticky zobrazené. Celkově je film nápaditý a opravdu mě nadchnul. Ani nevím, co bych měla vyčíst. Perfektní obsazení, perfektní hudební doprovod, skvělý příběh a celý film je vlastně plný napínavých scén.

Upíří deníky (2009) (seriál)

Moje dojmy jsou jako na houpačce, chvílemi jsem dole, díly mi přijdou absurdní a směju se nad tím, jak se to celé vyvíjí. Po druhé jsem nahoře, to jsem zažraná do děje a musím hned kouknout na další díl, kde jsem opět dole. Postavy jsou primitivní, je to jen povrchový a jediný, kdo mi přijde zajímavý, je Damon v podání Iana.

Svět podle Mallory (2010)

Než začnu rýpat do nepoutavého scénáře, měla bych ohodnotit herecký výkon Kristen. Ona je prostě skvělá herečka. Tahle role ji neuvěřitelně sedla, byla přesvědčivá, bylo to úplně něco jiného, než nějaké Stmívání. Co se týče filmu, tak s ním to tak skvělé nebylo, do půlky filmu jsem jen seděla a očekávala, kdy už se něco bude dít. Pak už to bylo zajímavější. Do role Douga bych obsadila někoho jiného, ale co už..Za co jsem ráda, je za závěr. Nebyl to hotový happyend.

Panna nebo orel (2010)

Docela dobře natočený, nebo alespoň tak, aby to udrželo mou pozornost. Tím, jak se to prolínalo s "promluvou" Olive, tak to dostalo mírnou originalitu. Herecké výkony byly průměrné. Celkově to nebyl tak hrozný film, jen si myslím, že s takovým námětem se mohlo vycucat trochu víc.

Chceš mě, chci tě (2009)

Nenadchne ani neurazí. Takový podprůměr, kdy máte místy pocit, že usnete nudou. Od filmu jsem čekala víc. Už od začátku se dalo čekat, co se bude dít po zbytek filmu.

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Tom a Jerry jdou.. Už od mala jsem fanda Toma. I když je mírně tupoučký, tak to byl můj oblíbenec a Jerryho jsem neměla ráda kvůli jeho "vyčůranosti".Vždy mi hlavou vrtalo, proč neuteče, když na něj padá cihla ze shora, ale přesto je to můj jeden z nejoblíbenějších seriálu z dětství. Prostě dvojka, se kterou se nikdy nenudíte.