• Krátkometrážní

Streetwalkin' (1985)

Decentní exploťák z prostředí šlapek, který je ve filmu docela věrně zachyceno, nechybí spousta odhalených ňader a samozřejmě dojde i na bitky a nějakou tu mrtvolu. Příběh je celkem primitivní. Cookie a jejího mladšího bráchu vypakovala matka z domu a tak spolu utečou do New Yorku. Ona se ještě na nádraží zaláskuje do Dukea a sotva skončí úvodní titulky, už pro toho štramáka šlape chodník. Duke později své druhé zaměstnankyní Heather důrazně pěstmi vysvětlí, že v téhle branži jen tak výpověď dát nemůže a proto se Cookie rozhodne přejít raději ke konkurenčnímu pasákovi, čímž se rozjíždí série dalšího násilí. Za krátkou stopáž, autentickou atmošku nočního New Yorku osmdesátých let a děj odehrávající se během jedný noci, což jsou věci, který ve filmech fakt můžu, zaokrouhluji 3,5* nahoru. Solidní subžánrovka.

Téměř dokonalý zločin (2000)

Docela škoda, že Raimi už pak netočil podobný "normální" filmy a ztrácel čas u těch spider-vepřovin. Takový mrhání talentem!

Rozpal mě, sakra (2011)

To řikám furt, že nejsympatičtější a nejromantičtější gesto je šťouchnout tu svojí vyvolenou šuldou do stehna.

Chi luo kuang ben (1993)

Trojková kočkovina s dobrou akcí i bitkama, ale želbohu taky několika rušivýma scénama s našroubovanym patosem. Určitě zapamatovatelnej biják, bo je tu epesní rape pasáž kde se hlavní hrdinka (nahatá!) pustí do rvačky s bandou násilníků. 3,5*

Hit TV (2016)

3,5* Foršpan prolog dobrej. Zajímavej koncept, supr atmoška i mjůzik, co dodá správnej osmdesátkovej feeling. No, počkám napřesrok jak nakonec dopadne chystanej celovečerák. Spokojenost.

Divadlo Sklep: Böhmen und Mähren (2015) (pořad)

Doby kultovních Mlýnů, Pumelic či Hřmění jsou dávno pryč, a však sklepního fanouška zahřeje vidět sklepáky po dlouhý době takhle triptychově zase v čarobedně. Z každého rožku si někdo najde trošku. Pimprlovo alko-divadýlko na každou základku, futter trichter do každé rodiny a televizního pracovníka z Prahy se smártfounem do každý čtvrtý cenový putyky! 2,90 hodnotit nebudu a dám raději rovnou 3. Hádejte proč.

Terminator Genisys (2015)

Moc nelíbilo. Děj dost překombinovanej, akce nekompromisně nepřehledná. Asi stárnu. Nevim.

Triple 9 (2016)

Heat meet Street Kings.

Hlupák (2014)

...aneb s poctivostí nejdřív pojdeš. Krásnej obraz naší doby. Balabanov by měl radost. 4,5*