La abuela (2021)

Horor založený na tom, že ukazují starou bábu, které definitivně jeblo. Přijede o ni pečovat vnučka, které ale bábrle udělá ze života peklo. Některé scény jsou pro diváka nepříjemné, ale po většinu filmu to byla nuda.

Obhájce (2011)

Advokát Mick Haller tentokrát ve filmovém zpracování. Za mě o něco slabší, než byl seriál, přesto zde máme originální příběh se skvělým závěrem.

Advokát (2022) (seriál)

Obhájce Haller získává celou advokátní praxi po příteli, který byl zavražděn. A to včetně velmi sledovaného případu dvojnásobné vraždy, kdy musí vysekat klienta z napohled beznadějného obvinění. Haller i jeho tým jsou sympaťáci, takže spokojený divák sleduje 10 dílů zajímavé krimi ze soudního prostředí. Trochu rušivé jsou vedlejší dějové linky, kdy Haller současně řeší i jeden svůj starý případ a jeho exmanželka řeší také svůj případ.

Deep Water (2022)

Když si vezmete krásku veselou v rozkroku, musíte se obrnit tolerantcí. Pokud vám ta čubka ale nasazuje paroží před očima vašima i vašich přátel, je načase začít eliminovat její milence. Deep Water sice přináší příběh dosti přitažený za vlasy, ale přesto celkem zábavný.

Životní trefa (2022)

Film z basketbalového prostředí o tom, že i bílí muži umějí skákat. Vyhledávač talentů objeví ve Španělsku mladíka, který ho nadchne. Jeho šéfové jsou ale jiného názoru, takže onen skaut přiveze hráče do Filadelfie na své vlastní triko a trénuje ho ve snaze dostat ho do NBA.

Proč ženy zabíjí - Série 2 (2021) (série)

První řada přinesla tři skvostné příběhy žen, které byly okolnostmi dohnány k zabití svých mužů. Byly to příběhy s dokonale propracovanými zápletkami a prošpikované černým humorem. Druhá řada přináší příběh jeden, ale opět skvěle napsaný a s mnoha dějovými zvraty, které prostě diváka musí bavit. Škoda jen, že někdy od 7.dílu začal scenáristům docházet dech a závěr už byl hodně překombinovaný a přitažený za vlasy.

Tokyo Vice (2022) (seriál)

Seriál je zajímavým nahlédnutím do japonské kultury, do poměrů, které panují v redakci novin i do struktur Yakuzy. Sledujeme příběh mladého Američana, který získává práci v tokijských novinách a rozkrývá případ sebevražd, za kterými stojí japonská mafie. K seriálu mám výraznou výtku, do nepříčetnosti mě vytáčí, když série končí uprostřed děje a pokračování přijde až někdy za rok, kdy už se zase nebudu pamatovat, o čem to bylo.

Bábovky (2020)

Banální příběhy několika žen, které se v závěru filmu zajímavě propojí. Humor zde budete hledat marně a většina postav vám bude nesympatická.

Bombardování (2021)

Po řemeslné stránce se filmu opravdu nedá nic vytknout. Na druhou stranu to úplně příjemné pokoukání nebylo, sledovat rozbombardování školy plné dětí není zrovna návod na pohodový sobotní večer.

Cesta domů (2021)

Cesta z města patří mezi mé oblíbené filmy, následující dva díly trilogie sledující další osudy postav už tak skvělé nejsou. Závěrečná Cesta domů navazuje na druhý díl, přináší méně humoru a více ekologické agitky a sociálního dramatu. Přesto to ale vůbec není špatný film, pouze zmizela veškerá pohodová atmosféra venkova vykreslená v prvním díle.