Pajkenzi

okres Olomouc

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 8.10.2018  13:30
    Sestra (2018)

Jsem ráda, že jsem nakonec šla do kina. Musím říct, že jsem byla velmi překvapená a spokojená. Jeptiška byla děsivá a strašidelná zvlášť na konci kde se ukazovala častěji a její tvář byla vidět dokonale.. Musím uznat že jsem z ní měla strašidelný pocit, což jsem hrozně ráda! Klášter byl velmi temný a působil děsivě. Všude na stěnách a po bokách zdi byli kříže, které se otáčeli vzhůru nohama když přišlo to největší zlo. Abych nezapomněla na Frantíka tohle jméno mě pobavilo. Skvěle natočeno perfektně vysvětleno detaily tam byli, které tam měli být aby člověk pochopil o co vlastně jde. Spokojená jsem především hlavně proto , že to bylo zaměřeno hlavně na principu vysvětlení. Hudba byla děsivá až v některých chvílích nepříjemná. Lekačky byli některé předvídatelné, ale to vůbec nevadí. Účel a pointu to splnilo. Spokojená.

• 24.9.2018  14:24

Hilary Duff, která patří mezi moje oblíbenkyně v téhle skvělé komedii hrála roli, která jí hrozně pasovala. Musím podotknout že i jméno, které v komedii měla "Sam" bylo skvěle vybrané a pasovalo jí. Popelka, která pracovala jako servírka v místní restauraci a zároveň chodila do školy a chtěla se dostat na Princetonskou univerzitu to ani zdaleka nebylo všechno. Její dvě nevlastní sestry a macecha, které po ní neustále šlapaly a ničily sen, který si strašně přála. Dopisovala si s klukem přezdívka "Nomad" Chad Michael Murray. Byl j sympaťák, hrozně milý kluk, který měl svůj šarm. Její e-maily, které si psala s Nomadem zneužili její sestry a před celou školou udělali představení, které Sam hrozně položilo! Ani se nedivím tohle bylo opravdu odporné! Tohle její sestry dělali pořád!! Nedokázali skousnout že jejich nevlastní sestra je krásná a dostane se na univerzitu s klukem svých snů! Sam měla, ale skvělé přátelé, které jí podporovali a dokázali aby se Sam postavila a dokázala se postavit na vlastní nohy! " NEDOVOL ABY TĚ STRACH Z PROHRY VYŘADIL ZE HRY! Tímhle se řídím i já podotýkám velmi pravdívé!!! Musím uznat že tenhle příběh mě hrozně fascinoval a hrozně jsem obdivovala pointu příběhu! Hudba, která zapadala do scén a děje se mi hrozně líbila! Celkové skvěle natočené perfektně zpracované!

• 24.9.2018  13:57

Skvělá pohádka, plná skvělé zábavy se super herci, kteří tuhle pohádku dělají zábavnější. Krásné prostředí ve kterém se točilo to se musí nechat! A super hudba, která se hodila do scén. Jsem ráda, že jedna z mála pohádek která mě neomrzí.

• 24.9.2018  13:52

Jako malá holka jsem to sledovala každý rok na Štědrý den, byla to takova spojitost s Vánocemi. Jelikož to v televizi hrají několikrát ročně, tak už to ztráci to kouzlo! Škoda! Už to ani na ty Vánoce nemám chuť sledovat!

• 15.9.2018  16:41
    Ulice (TV seriál) (2005)

Tenhle seriál mě ani trochu nezaujal, beru to jako kulisu aby nebylo doma ticho

• 12.9.2018  15:11

Průměrná zábavná podívaná, kterou si pustim raz za čas.

• 9.9.2018  16:36

Taková normální pohodová zábavná komedie

• 9.9.2018  16:34
    Vinaři (TV seriál) (2014)

Tenhle seriál mě hrozně překvapil, abych pravdu řekla tak jsem se toho hrozně bála a proto jsem dlouho odkládala viděnost seriálu. První druhy třetí díl a bylo to! Herci byli skvěle vybraní a jsem ráda že měli i smysl pro humor, což tomuhle serálu dodalo hodně, Vinice a prostředí kde se točilo bylo krasné a fascinující! Oblíbenost seriálu šplhalo díl co díl nahoru. Spokojená a mile překvapená.

• 9.9.2018  16:25
    Orphan (2009)

Tenhle Thriller mě zaujal už od první minuty, věděla jsem že mě nezklame! Příběh "devitileté Ester" která byla adoptovaná rodině která si myslí že všechno bude tak jak má být. Příběh byl na mě hodně psychicky zpracovaný a to velmi důkladně. To je přesně tenhle typ thrilleru, které mě drží celý film v napětí a nervech co bude nebo nebude a když už si myslíte že je to tak jak vypadá nebo tak jak si myslíte najednou je to uplně jinak a konec vás dostane tam kde by jste sami vůbec nečekali!

• 7.9.2018  14:37
    Ordinace v růžové zahradě (TV seriál) (2005)

Nejsem Fanynka tohohle seriálu, a ani nikdy nebudu! Sem tam se podívám ale to už je fakt strašně velká výjimka kdy si k tomu sednu.

• 7.9.2018  14:35

Ukončení bylo moc pěkně natočený povedlo se. Spokojenost!

• 7.9.2018  14:34

I tenhle díl byl super, pořád to má něco do sebe a pořád super zábava :)

• 7.9.2018  14:33
    Shrek 2 (2004)

Ze všech dílu bylo tohle pokračování nejlepší :-) Sranda zábava příběh hudba prostě super!

• 7.9.2018  14:31
    Shrek (2001)

Super příběh, skvěla hudba prostě taková dokonalá animovaná pohádka která nikdy neomrzí.

• 4.9.2018  16:08
    King Kong (2005)

Skvěla práce, nádherně natočený,parádní efekty. Kong byl skvělý a hlavně propracovaný. Konečná akce se mi hodně líbila, herecky výkony byli skvělé. Závěr byl hodně dojemný a krásný. Nikdy neomrzí.

• 4.9.2018  16:04

Film moje dětství nikdy neomrzí a vždy se na něj ráda podívám. Jako malá holka jsem u tohohle filmu brečela. I teď se stane že mi tam slzička ukápne.

• 4.9.2018  16:00
    Milý Johne (2010)

Nádherný válečný romantický film s mým oblíbencem Channingem Tattumem. Role, kterou hrál mu skvěle pasovala, a obstál na výbornou. Amanda se k němu hodila. Jako herečku jí mám ráda a tuhle roli zvládla taky skvěle. Hrozně jim to pasovalo. Film, který mě dohnal k slzám a zasloužil si u mě TOP!

• 4.9.2018  15:54

V dětství jsem tuhle pohádku měla ráda, ale čím víc jsem se na ní dívala a moje roky stoupaly nahoru moje oblíbenost pohádky klesala. Není to špatná pohádka, ale bude to asi zapříčiněno tím že tuhle pohádku dávají v televizi asi 10 do roka.

• 31.7.2018  14:05

Příjemná hudba příjemní herci, krásný příběh. Až na Samanthu, ta mi ve filmu nějak nesedla. Nehodila se k Lanovi. Lan byl sympaťak, sice nedával svojí lásku k Samanthe najevo, tak i přesto stím bojoval uvnitř. Všechno má svůj důvod.

• 31.7.2018  13:49
    Upíří deníky (TV seriál) (2009)

Nejlepší romantický seriál, který se odehrával v malém městečku Mystic Falls. Nejlepší seriál co jsem kdy viděla v kterém nechyběla láska napětí temnota, nadpřirozené bytosti ( upíří vlkodlaci, původní upíři nejvyšší zlo atd. Každej díl měl něco v sobě, každý díl byl krasný dojemný plný očekávání dojemných chvil radosti, strachu, smutku ztráty nejbližších,smrti nadpřirozených bytosti atd....každý díl jsem hltala.... Seriál, který mě v momentech dohnal k obrovským slzám kdy jsem seděla a přemýšlela proč a jak..Zvraty nedořešené situace člověk nevěděl proč a musel čekat na další díl, to je to co obdivuji. Stefan byl můj idol od první chvíle kdy vstoupil do školy a střetl se s Elenou, fandila jsem jim, pasovalo jim to. Damon byl sice sympaták, měl smysl pro humor byl pro každou srandu, což se mi líbilo, ale Stefan měl v sobě něco co mě obdivovalo.Elena, krásná sympatická divka, která se stávala silnější a silnější. Vůbec nevěděla co jí čeká, po ztrátě rodičů. Tihle 3 herci mě fascinovaly nejvíce. Co se týče Matta, nebyl špatný, ale ke konci se pak choval hrozně a přestala jsem ho vnímat tak jak na začátku. Kamarádky od Eleny - Bonni a Cerol byli svím způsobem zvláštní, Cerol praštěna ukecaná do všeho vrtala a vše musela řešit ona což se mi u ní moc nelíbilo, Bonni byla skvěla až pak že si s každým chlapem jen hrála např. Jeremy. To mě hrozně mrzelo. Byl to hrozně fajn kluk a postupem času byl šikovnější a sympatičtější. Ostatní herci byli přijemní a nebyl ani jeden herec co se do seriálu nehodil. všichni byli sladění a hodili se. Spokojená s hereckými výkony nadmíru. Seriál mě chvilkami i ovlivnil, ale jen sem tam. Člověk u něj hrozně přemýšlí, alespoň já to tak měla. Hudba perfektní nemám co dodat! hodně sountracku mám a poslouchám je :-D Nemám co jiného dodat. Nejkrásnějších 8 sérií co jsem viděla! Vždy zůstane v mojí TOP!

• 27.4.2018  18:16
    Bajkeři (2017)

Krásná příroda a okolí, super komedie která mě nenudila, jen mi tam chyběla kapka, která by dosáhla většího hodnocení. Hudba super moc se mi líbila.

• 10.2.2018  22:13

Ani minutu jsem neváhala že bych mohla jít do kina se zklamáním, a potvrdilo se... Asi nejlepší ze všech třech dílů, musím uznat, že tenhle díl byl úžasný, už jen díky tomu že tenhle díl mě nahnal ve třech scénách k slzám, což jsem nečekala a taky že tam byl humor, nasmála jsem se. Grey byl zase o něco zajímavější a přitažlivější a Anna byla mnohem půvabnější jak v ostatních dílech.SPOILER .Jsem hrozně ráda za to, že tam bylo ukázané to že Grey a Jack byli spolu ve stejné situaci ve které čekali na vhodnou pěstounskou rodinu. A jsem ráda za to odhalení, proč Jack tak strašně usiloval zničit Christiana. Co se týče konce byl velmi pěkný i dojemný. Líbilo se mi že, i přesto všechno Christian šel a položil své biologické matce kytici na hrob a v hloubi duše jí odpustil. Moc pěkná povedená scéna, Jsem velice spokojená na zaměření detailů např. rty ruce prsty očí momenty rozkoše. Prostě fascinující. Největší spokojenost. Nádhera.

• 4.2.2018  10:17
    Láska ve hvězdách (TV seriál) (2014)

Díl co díl byl zajimavější a zajimavější. Seriál, který mě neustále něčím překvapoval a nejlepší bylo na něm to, že člověk nevěděl co se stane. V některých scénách jsem byla naštvaná že Em ublížovala Romanovi, ale vše mělo svůj důvod, proč tohle dělala.Škoda jen že to nemá víc dílů, ten konec byl nauzavřený, ale jinak jsem spokojená.

• 28.1.2018  20:58

Už od začátku jsem věděla, ze tohle bude super komedie. Úžasný příběh skvělí herci nemám co bych tomuhle filmu vytkla. Ani minutu jsem se nenudila.Spokojená

• 22.1.2018  19:02

Spokojenost.

• 20.1.2018  16:38
    Nevesta (2017)

Super horor, který mě nenudil, skvělé prostředí(opuštěný dum v malém opuštěném městečku.) děsivá hudba a se zajímavým příběhem se skvělými herci

• 8.1.2018  13:59
    Mary Kom (2014)

Zajímavý příběh, nádherná hudba, která doprovázela děj správným směrem s příjemnými herci a Indickým prostředím. Nemám co bych tomuhle filmu vytkla.

• 8.1.2018  09:51

Film mě hodně překvapil držel mě a ani trochu mě nenudil. Perfektně zpracované a natočené. Dramatická hudba filmu dávala šmrnc. Dr. Lan Gray na mě udělal velký dojem.

• 28.12.2017  14:11

Srandovní emoji animák, můžu říct, že to se povedlo, nenudilo mě to a sranda tam byla

• 28.12.2017  14:06
    Dvanáct měsíčků (TV film) (2012)

Příjemná pohádka s krásnou krajinou prostředím a příjemnými herci

<< předchozí 1 2 3 4 6 7