Pajkenzi

okres Olomouc

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 3.1.2019  17:50
    Halloween (2018)

Čekala jsem od tohohle Halloweenu strašně moc. Jako samo o sobě to nebylo špatné co se týče Michaela Myerse tak mi pořád nahání strach a i hudba která u toho hraje je velice nepříjemná a taky moje oblíbená, Co se týče vyvražďovaček tak to bylo pro mě hodně slabý a hodně věcí neukázali. Ale zase konec mě donutil dát vyšší hodnocení protože co se týče zakončení bylo povedené.

• 31.12.2018  15:30
    Trauma (2018)

Když si pomyslím že film byl založený na skutečné události a tohle se fakt stalo tak mi jde mráz kolem. Nechutné reálné záběry znásilnění, útoky ostrými předměty a další nechutné věci. No prostě tenhle film byl opravdu pro mě trauma.

• 29.12.2018  12:15
    One Tree Hill (TV seriál) (2003)

Tenhle seriál mě ze začátku moc nenavnadil, ale něco mě pořád přemlouvalo, že po několika dílech si to oblíbím. A taky se stalo. Seriál měl svoje kouzlo. Skvěle vybrané herce perfektní městečko Three Hill, kde se to vše odehrávalo, skvělá hudba, nádherná a nepřehnaná romantika, drama které mě drželo v napětí, smutek, který mi nahnal slzy,zábava která mě pobavila a rozesmála a celkově příběh, který díl co díl na sebe navazoval a člověk nikdy nevěděl co bude nebo co se stane. Některé díly končili smutkem, některé neuzavřenými problémy některé zase ztrátou, některé láskou, některé s bolestí, některé zase štastně. Každá serie měla něco co mě nutilo se díval dál. V každé sérii se odehrávalo něco jiného něco krásného něco smutného něco dramatického a tohle mě hrozně fascinovalo a překvapilo. Nádherné Městečko Three Hill si u mě získal Top!

• 28.12.2018  00:00
    Kdo rozsvítí Vánoce (TV film) (2010)

Vánoční komedie, která mě nenudila ale právě naopak pobavila. Slušní herci i atmosféra.

• 27.12.2018  23:58

Pěkný film s příjemnými herci. Příběh, který byl i smutný ale taky zamilovaný. Pár věci mě trošku mrzelo že tam nebylo ukázané ale myslím si že vyšší hodnocení si to u mě zaslouží.

• 21.12.2018  19:36
    Blood Hunt (2017)

Slušný horor se zajímavým příběhem. Herci příjemní zvlášť mladý pár, který bojoval o přežití. Musím říct že pomsta byla opravdu skvělá.

• 14.12.2018  21:20

Vánoční pohodová komedie, v které nechyběl humor a skvělý výběr herců. Pár nedostatků ale za mě si to 4hvězdy zasloužilo.

• 14.12.2018  17:42
    Vánoční návštěva (TV film) (2003)

Celkem nudná Vanoční návštěva

• 1.12.2018  14:11

Pokračování Supermana bylo naprosto dokonalé. Skvěle navazující příběh,kdy Lex Luthor se snažil proti sobě poštvat dva rivaly se nepovedlo i když boj byl skvělý spravedlnost byla na správném místě. Musím uznat, že co se týče efektů a monstra jsem byla spokojená. Hudba která byla vybraná přesně do scén a do děje. Ráda jsem za Wonder Woman, která byla vynikající. I když byl konec hrozně smutný celkově s příběhem jsem naprosto spokojená.

• 16.11.2018  22:29

Slabší horor v podání vodní potvory Rusalky, která se jen tak nevzdávala. Příběh byl zajímavý a herecky to taky nebylo špatný. V některých scénách byli náznaky strachu ale strašně slabě. Ale průměr si to zasloužil.

• 16.11.2018  21:17

Nezaživné už od první minuty nic co by mě zaujalo nebo drželo oči na obrazovce.

• 16.11.2018  21:08
    Footloose (1984)

Průměrná komedie, v které mi chybělo trošku více akčnosti a romantiky. Ta doba je úžasná ve které to je natočené, herci taky dobrý výběr ale celková podstata filmu mě nudila.

• 14.11.2018  13:25

Horor, který byl pro mě příliš zdlouhavý ale zase naopak děsivý. Rodina byla úplně divná. Matka, která trpěla depresemi a smrti její matky, která umřela v domě kde žili společně jako celá rodina spolu i s manželem, který byl jako jediný normální.. Charlie byla hrozně škaredé dítě až mi v některých scénách naháněla strach. Divné chování a celkově co dělala bylo děsivé a nepříjemné. Bratr na mě působil taky hrozně zvlaštním dojmem. Horor byl doprovázen hudbou, která byla nepříjemná a působila mi husí kůži. Svůj účel to splnilo jako horor. Nebyla to sice žádná špička ale průměr si to u mě zasloužil.

• 13.11.2018  13:06
    Muž z oceli (2013)

Nádherný příběh mladého chlapce, který pochází z jiné planety krypton a byl poslán na planetu zemi aby splnil svoje poslání a chránil svůj lid. Jenže nečeká že na planetě zemi ho čeká plno zkoušek a boj z vlastní identitou. Příběh byl velmi krásně dramatický a i romantický. Efekty skvěle propracované a hudba která se hodila do scén. Muž z oceli se povedl ve všech ohledech, protože tak dlouhý film přinesl velkolepou akci na obrazovce. Herecký výběr se povedl dokonale.

• 10.11.2018  16:42
    Smallville (TV seriál) (2001)

Seriál Smallville mě jednoznačně přesvědčil abych ho zařadila mezi TOP 10 nejlepších seriálu. Díl co díl byl zajímavější a víc napínavější a taky kvalitněji zpracovanější. Efekty byli výborné reálné výbuchy zpomalené záběry akce hrdinů ale taky momenty kdy se člověku i srdce zastavilo. Městečko Smallville bylo nádherné a dokonalé. Kentová Farma která se nacházela ve Smallville byla kouzlem a naději, protože v ní žil Clark a jeho rodiče. Celé to začalo na téhle farmě. Clark Kent (Rod L) byl dokonalost sama osobě hrdina už od prvního dílu. Měl skvělý smysl pro humor a svůj šarm. Byl světlem pro zemi. Byl hrdina. Časem na to přicházel, musel si projít různými zkouškami různými překážkami temnotou která ho provázela, musel bojovat sám se sebou. Líbilo se mi že se nevzdával i když měl v některých dílech namále aby ztratil svoji identitu a přišel o všechny. Měl kolem sebe skvělé přátelé a taky tu nejlepší rodinu, jaký by si každý přál. Stáli při něm a byli sním v jakékoli situaci ať už musel projít zkouškou nebo ztratil blízkého, protože na to nebyl nikdy sám. Seriál byl skvělý až na některé malé nedostatky, ale nic na tom nemění moje zařazení do Top. Co se týče závěru byla jsem hrozně zklamaná, čekala jsem mnohem víc nebo spíše úplně jiný konec. Hudba byla špičková a k samotným hercům, kteří byli skvělí i dokonalost má své mouchy. Romantika v serálu byla na každém kroku, ale chyběla ta kapka slzy a dramatických zakončení ale i přesto jsem spokojená.

• 1.11.2018  14:31

Příjemná dobrodružná komedie, který doprovází Kačer Howard, který pochází z kačeřího světa a přiletěl na zem, kde zažívá nové dobrodružství

• 25.10.2018  14:41
    Princezna a námořník (TV film) (2001)

Krásný film se zajímavým příběhem.Krásná Meriam která pochází z muslimské rodiny , která má svůj původ a svoje práva a svoje pravidla a odlišnou kulturu. Všechny dívky tohle musí respektovat musí chodit zahalené nesmí se stýkat s chlapci a další věci. Jenže Meriam takhle žít nechce do doby než se zamiluje do mariňáka Námořníka spojených států. Kam až láska dokáže dojít a co všechno musí oba dva podstoupit aby mohli být spolu. Hodně zajímavý příběh, který ukazuje jak dvě odlišné kultury bojují o vzájemnou lásku a co všechno je čeká. Moc krásný film.

• 8.10.2018  13:30
    Sestra (2018)

Jsem ráda, že jsem nakonec šla do kina. Musím říct, že jsem byla velmi překvapená a spokojená. Jeptiška byla děsivá a strašidelná zvlášť na konci kde se ukazovala častěji a její tvář byla vidět dokonale.. Musím uznat že jsem z ní měla strašidelný pocit, což jsem hrozně ráda! Klášter byl velmi temný a působil děsivě. Všude na stěnách a po bokách zdi byli kříže, které se otáčeli vzhůru nohama když přišlo to největší zlo. Abych nezapomněla na Frantíka tohle jméno mě pobavilo. Skvěle natočeno perfektně vysvětleno detaily tam byli, které tam měli být aby člověk pochopil o co vlastně jde. Spokojená jsem především hlavně proto , že to bylo zaměřeno hlavně na principu vysvětlení. Hudba byla děsivá až v některých chvílích nepříjemná. Lekačky byli některé předvídatelné, ale to vůbec nevadí. Účel a pointu to splnilo. Spokojená.

• 24.9.2018  14:24

Hilary Duff, která patří mezi moje oblíbenkyně v téhle skvělé komedii hrála roli, která jí hrozně pasovala. Musím podotknout že i jméno, které v komedii měla "Sam" bylo skvěle vybrané a pasovalo jí. Popelka, která pracovala jako servírka v místní restauraci a zároveň chodila do školy a chtěla se dostat na Princetonskou univerzitu to ani zdaleka nebylo všechno. Její dvě nevlastní sestry a macecha, které po ní neustále šlapaly a ničily sen, který si strašně přála. Dopisovala si s klukem přezdívka "Nomad" Chad Michael Murray. Byl j sympaťák, hrozně milý kluk, který měl svůj šarm. Její e-maily, které si psala s Nomadem zneužili její sestry a před celou školou udělali představení, které Sam hrozně položilo! Ani se nedivím tohle bylo opravdu odporné! Tohle její sestry dělali pořád!! Nedokázali skousnout že jejich nevlastní sestra je krásná a dostane se na univerzitu s klukem svých snů! Sam měla, ale skvělé přátelé, které jí podporovali a dokázali aby se Sam postavila a dokázala se postavit na vlastní nohy! " NEDOVOL ABY TĚ STRACH Z PROHRY VYŘADIL ZE HRY! Tímhle se řídím i já podotýkám velmi pravdívé!!! Musím uznat že tenhle příběh mě hrozně fascinoval a hrozně jsem obdivovala pointu příběhu! Hudba, která zapadala do scén a děje se mi hrozně líbila! Celkové skvěle natočené perfektně zpracované!

• 24.9.2018  13:57

Skvělá pohádka, plná skvělé zábavy se super herci, kteří tuhle pohádku dělají zábavnější. Krásné prostředí ve kterém se točilo to se musí nechat! A super hudba, která se hodila do scén. Jsem ráda, že jedna z mála pohádek která mě neomrzí.

• 24.9.2018  13:52

Jako malá holka jsem to sledovala každý rok na Štědrý den, byla to takova spojitost s Vánocemi. Jelikož to v televizi hrají několikrát ročně, tak už to ztráci to kouzlo! Škoda! Už to ani na ty Vánoce nemám chuť sledovat!

• 15.9.2018  16:41
    Ulice (TV seriál) (2005)

Tenhle seriál mě ani trochu nezaujal, beru to jako kulisu aby nebylo doma ticho

• 12.9.2018  15:11

Průměrná zábavná podívaná, kterou si pustim raz za čas.

• 9.9.2018  16:36

Taková normální pohodová zábavná komedie

• 9.9.2018  16:34
    Vinaři (TV seriál) (2014)

Tenhle seriál mě hrozně překvapil, abych pravdu řekla tak jsem se toho hrozně bála a proto jsem dlouho odkládala viděnost seriálu. První druhy třetí díl a bylo to! Herci byli skvěle vybraní a jsem ráda že měli i smysl pro humor, což tomuhle serálu dodalo hodně, Vinice a prostředí kde se točilo bylo krasné a fascinující! Oblíbenost seriálu šplhalo díl co díl nahoru. Spokojená a mile překvapená.

• 9.9.2018  16:25
    Orphan (2009)

Tenhle Thriller mě zaujal už od první minuty, věděla jsem že mě nezklame! Příběh "devitileté Ester" která byla adoptovaná rodině která si myslí že všechno bude tak jak má být. Příběh byl na mě hodně psychicky zpracovaný a to velmi důkladně. To je přesně tenhle typ thrilleru, které mě drží celý film v napětí a nervech co bude nebo nebude a když už si myslíte že je to tak jak vypadá nebo tak jak si myslíte najednou je to uplně jinak a konec vás dostane tam kde by jste sami vůbec nečekali!

• 7.9.2018  14:37
    Ordinace v růžové zahradě (TV seriál) (2005)

Nejsem Fanynka tohohle seriálu, a ani nikdy nebudu! Sem tam se podívám ale to už je fakt strašně velká výjimka kdy si k tomu sednu.

• 7.9.2018  14:35

Ukončení bylo moc pěkně natočený povedlo se. Spokojenost!

• 7.9.2018  14:34

I tenhle díl byl super, pořád to má něco do sebe a pořád super zábava :)

• 7.9.2018  14:33
    Shrek 2 (2004)

Ze všech dílu bylo tohle pokračování nejlepší :-) Sranda zábava příběh hudba prostě super!

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8