Pajkenzi

Pavlína Fabišíková

okres Olomouc

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 31.7.2018  14:05

Příjemná hudba příjemní herci, krásný příběh. Až na Samanthu, ta mi ve filmu nějak nesedla. Nehodila se k Lanovi. Lan byl sympaťak, sice nedával svojí lásku k Samanthe najevo, tak i přesto stím bojoval uvnitř. Všechno má svůj důvod.

• 31.7.2018  13:49
    Upíří deníky (TV seriál) (2009)

Nejlepší romantický seriál, který se odehrával v malém městečku Mystic Falls. Nejlepší seriál co jsem kdy viděla v kterém nechyběla láska napětí temnota, nadpřirozené bytosti ( upíří vlkodlaci, původní upíři nejvyšší zlo atd. Každej díl měl něco v sobě, každý díl byl krasný dojemný plný očekávání dojemných chvil radosti, strachu, smutku ztráty nejbližších,smrti nadpřirozených bytosti atd....každý díl jsem hltala.... Seriál, který mě v momentech dohnal k obrovským slzám kdy jsem seděla a přemýšlela proč a jak..Zvraty nedořešené situace člověk nevěděl proč a musel čekat na další díl, to je to co obdivuji. Stefan byl můj idol od první chvíle kdy vstoupil do školy a střetl se s Elenou, fandila jsem jim, pasovalo jim to. Damon byl sice sympaták, měl smysl pro humor byl pro každou srandu, což se mi líbilo, ale Stefan měl v sobě něco co mě obdivovalo.Elena, krásná sympatická divka, která se stávala silnější a silnější. Vůbec nevěděla co jí čeká, po ztrátě rodičů. Tihle 3 herci mě fascinovaly nejvíce. Co se týče Matta, nebyl špatný, ale ke konci se pak choval hrozně a přestala jsem ho vnímat tak jak na začátku. Kamarádky od Eleny - Bonni a Cerol byli svím způsobem zvláštní, Cerol praštěna ukecaná do všeho vrtala a vše musela řešit ona což se mi u ní moc nelíbilo, Bonni byla skvěla až pak že si s každým chlapem jen hrála např. Jeremy. To mě hrozně mrzelo. Byl to hrozně fajn kluk a postupem času byl šikovnější a sympatičtější. Ostatní herci byli přijemní a nebyl ani jeden herec co se do seriálu nehodil. všichni byli sladění a hodili se. Spokojená s hereckými výkony nadmíru. Seriál mě chvilkami i ovlivnil, ale jen sem tam. Člověk u něj hrozně přemýšlí, alespoň já to tak měla. Hudba perfektní nemám co dodat! hodně sountracku mám a poslouchám je :-D Nemám co jiného dodat. Nejkrásnějších 8 sérií co jsem viděla! Vždy zůstane v mojí TOP!

• 27.4.2018  18:16
    Bajkeři (2017)

Krásná příroda a okolí, super komedie která mě nenudila, jen mi tam chyběla kapka, která by dosáhla většího hodnocení. Hudba super moc se mi líbila.

• 10.2.2018  22:13

Ani minutu jsem neváhala že bych mohla jít do kina se zklamáním, a potvrdilo se... Asi nejlepší ze všech třech dílů, musím uznat, že tenhle díl byl úžasný, už jen díky tomu že tenhle díl mě nahnal ve třech scénách k slzám, což jsem nečekala a taky že tam byl humor, nasmála jsem se. Grey byl zase o něco zajímavější a přitažlivější a Anna byla mnohem půvabnější jak v ostatních dílech.SPOILER .Jsem hrozně ráda za to, že tam bylo ukázané to že Grey a Jack byli spolu ve stejné situaci ve které čekali na vhodnou pěstounskou rodinu. A jsem ráda za to odhalení, proč Jack tak strašně usiloval zničit Christiana. Co se týče konce byl velmi pěkný i dojemný. Líbilo se mi že, i přesto všechno Christian šel a položil své biologické matce kytici na hrob a v hloubi duše jí odpustil. Moc pěkná povedená scéna, Jsem velice spokojená na zaměření detailů např. rty ruce prsty očí momenty rozkoše. Prostě fascinující. Největší spokojenost. Nádhera.

• 4.2.2018  10:17
    Láska ve hvězdách (TV seriál) (2014)

Díl co díl byl zajimavější a zajimavější. Seriál, který mě neustále něčím překvapoval a nejlepší bylo na něm to, že člověk nevěděl co se stane. V některých scénách jsem byla naštvaná že Em ublížovala Romanovi, ale vše mělo svůj důvod, proč tohle dělala.Škoda jen že to nemá víc dílů, ten konec byl nauzavřený, ale jinak jsem spokojená.

• 28.1.2018  20:58

Už od začátku jsem věděla, ze tohle bude super komedie. Úžasný příběh skvělí herci nemám co bych tomuhle filmu vytkla. Ani minutu jsem se nenudila.Spokojená

• 22.1.2018  19:02

Spokojenost.

• 20.1.2018  16:38
    Nevesta (2017)

Super horor, který mě nenudil, skvělé prostředí(opuštěný dum v malém opuštěném městečku.) děsivá hudba a se zajímavým příběhem se skvělými herci

• 8.1.2018  13:59
    Mary Kom (2014)

Zajímavý příběh, nádherná hudba, která doprovázela děj správným směrem s příjemnými herci a Indickým prostředím. Nemám co bych tomuhle filmu vytkla.

• 8.1.2018  09:51

Film mě hodně překvapil držel mě a ani trochu mě nenudil. Perfektně zpracované a natočené. Dramatická hudba filmu dávala šmrnc. Dr. Lan Gray na mě udělal velký dojem.

• 28.12.2017  14:11

Srandovní emoji animák, můžu říct, že to se povedlo, nenudilo mě to a sranda tam byla

• 28.12.2017  14:06
    Dvanáct měsíčků (TV film) (2012)

Příjemná pohádka s krásnou krajinou prostředím a příjemnými herci

• 20.12.2017  14:01

Krásný film s napínavým příběhem skvělými herci a hudbou která zapadala do situaci! Film mě bavil a dvojice se k sobě hodili tvořili moc pěkný pár!

• 16.12.2017  16:36
    Osvětim: Cesta do pekla (TV film) (2013)

Tenhle dokument mě fakt dostal, fotky i záběry toho jak to bylo a vyprávění o plynových komorách mě fascinovalo až dojmulo, tohle by měl vidět každý z nás.

• 9.12.2017  10:51
    Jeden Štědrý den (TV film) (2014)

Průměrná rodinná vánoční komedie s jemným kouzlem ducha Vánoc.

• 20.11.2017  20:17

Film, mě mile překvapil, herci skvělí, místa i dojemná romantika a moc fajn příběh s pěknou hudbou

• 7.10.2017  13:54
    To (2017)

Čekala jsem od tohoto filmu hodně a zklamalo mě to vcelku dost nečekaně... Vůbec žádný strach, žádná děsivá hudba, žádný děsivý moment. Příběh byl vcelku fajn. Mladí kluci byli sympatičtí. Co se týče klauna tak byl děsivý ale ne až tak jak jsem čekala. Co bylo tak nejlepší celého filmu byl ten strašidelný dům. Ten mi trošku naháněl husí kůži. Ale to bylo tak všechno. Narovinu film mě nezaujal a nudil.

• 2.10.2017  15:10

Krásný a příjemný film plných dětských zážitků... Moc hezký natočeno :-)

• 1.10.2017  12:03

Film podle skutečné události, který byl hned od začátku dojemný. Vůbec jsem nečekala že se to stane. Dokázala jsem se vžít do její situace jak jí asi muselo být přijít jako dítě hned o oba rodiče. Na jednu scénu, která byla podle mě amatersky udělaná se mi to hodně líbilo. Překvapilo mě že tam byli i fotky mladých kluků, kteří umřeli. Za to jsem ráda. Jinak s herci jsem spokojená a s hudbou taky hodila se do scén aji do dojemných chvil. Spokojená :)

• 7.9.2017  09:31
    Malé lásky (TV pořad) (2017)

Kdo nerodila nemůže vědět jak to má žena těžké a že to není jen tak přijít a porodit... Trvá to několik hodin a žena si musí vytrpět hodně, ale stojí to za to.. jsem ráda za tento pořad, protože tam je ukázané úplně všechno... I detaily... Spokojená a hodně.

• 19.8.2017  22:32

Super akční komedie, u které jsem se náramně bavila. S herci jsem spokojená hlavně s Dwayne Johnsnem a Zacem Efronem. Nezklamali...i hudba byla skvělá.

• 10.8.2017  22:23

Dostala jsem od toho co jsem očekávala, nezklamalo! Děsivá hudba mi naháněla strach. Skvěle propracované a jsem ráda že už konečně vím co a jak. Skvěla práce a velká pochvala.

• 7.6.2017  12:31
    Frozen (2010)

Film byl od začátku velmi napínavý až dramatický, byli tam i momenty kdy jsem nečekala co bude dál. Ten konec mě ale nejvíc šokoval to jsem nečekala. Proto tomu dávám maximální hodnocení.

• 11.5.2017  16:10

Skvělá hororová komedie. To se fakt povedlo!!

• 6.5.2017  17:42
    Hladová řeka (amatérský film) (2017)

Nevím co mám k tomuhle napsat asi jen to, že v některých minutách to bylo až trapný, ona se chovala hrozně a co se týče hudby tak se nebudu ani vyjadřovat...

• 4.5.2017  17:20

Hodně dobrý film se skvělými herci :)

• 1.5.2017  17:07

Jsem ráda že mě ani tenhle poslední snímek nezklamal, akčnost super herci super a co se týče efektů, tak jsem hodně spokojená.

• 28.4.2017  14:42

Film se mi líbil, sice měl takové pomalé tempo, ale mělo to své kouzlo. Hrozně jsem byla spokojená s herečkou Shailene Woodle....... Sutter (Miles Teller), na mě hrozně špatně působil do filmu ani k Aimee se vůbec nehodil, nevím proč, nepasoval mi tam. Ale co se týče příběhu, tak jsem spokojená.

• 27.4.2017  17:18

Dobrá akční komedie, u které jsem se bavila. Sofía Vergara a Reese Witherspoon ty dvě mi do téhle komedie fakt pasovali, hráli spolu dobře střeštěnou dvojku.

• 27.4.2017  14:23
    Ostrov (2005)

Další Bayův film, s kterým jsem velmi spokojená a uchvácená jak příběhem tak akčnosti tak s hereckým výkonem. Velmi mě překvapila i Scarlett Johansson velmi jí to tam pasovalo a role jí sedla.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6