Ještěr (2023)

Zpočátku velká očekávaní, ale nakonec z toho vylezla takový ta průměrná detektivka, neříkám že špatná, ale výborná taky ne. Za mne se opět na Netflixu nic zvláštního nestalo. No a s tou spletitou sítí kriminálních aktivit je to jako s navigací v mém autě, když mi říká do pravoúhle zatáčky zahněte mírně doprava...

Krev a zlato (2023)

Milé až zábavné. Po dlouhé době jsem se na Netflixu pobavil beze strachu, že na mně za každým rohem vyskočí nějaký genderový či inkluzivní problém. Tady jenom lítaly pěkně ostré kulky. Myslím ty z pušek a sapíků. Děkuji.

Luther: Pád z nebes (2023)

Kokosy na sněhu, James Bond resp. Harry Potter a i kousek paraolympiády tam byl. Jo a legrační pán, který se celý film toporně snažil tvářit, jako největší zloduch v dějinách kinematografie. Mám obavy, že od Netflixu se v současné atmosféře lepšího pokoukání už asi nedoberem.

Mayday (2023)

Já vím, že tam byl opět nejlepčíííí táta na světě a že pilotovi se opět tleskalo (mmj. opravdu zaslouženě), ale žánrově to splnilo očekávání a jako příprava na nový pracovní týden to bylo, díky počtu zastřelených lumpů, docela uspokojivé.

Napoleon (2023)

Velkolepá filmová podívaná bez špetky citu a jakéhokoliv překvapení. Prostě, někdy je méně více.

Poslední království: Sedm králů musí zemřít (2023)

Kolikrát jsem si přál, aby místo sáhodlouhých a nekonečných řad seriálů natočil někdo hutný dvouhodinový film. A když se to konečně stalo, říkal jsem si, že to nebyl úplně dobrý nápad. Některá témata či způsob zpracování jsou tak akorát pro seriál, ale film neutáhnou. Těšil jsem se moc a nudil taky. Hrůzostrašnost závěru nepopsatelná. Ostatně nechápu, proč se ve filmu o historii Anglie chlapi častují francouzáky. Ale to už se bohužel stalo na Netflixu povinnou součástí zadání... Začínám se bát s klukama chodit na badminton respektive po něm do sprch...

Strážci Galaxie: Volume 3 (2023)

Po klopýtnutí dvojky opět návrat ke 4*. Vtipné, zábavné a to v neděli večer stačí.