• Krátkometrážní
  • Hudební

Blázni ze stadiónu (1972)

Skvělé, ale vzhledem k ostatním dílům je tento slabší. 70%

Blue - All Rise (2001) (hudební videoklip)

Nemám rád tyhle ''Lunetic'' skupiny sestavené z 4% menšiny, videoklip nic moc, ale refrén je chytlavý a část toho černocha není špatná... Jinak GAY SONG.

Bůh žehnej Americe (2011)

Někdy váhám, jestli si dané hodnocení film, seriál či nějaký pořad opravdu zaslouží a jestli jsem se neunáhlil. Občas mám vnitřní pocit, že jsem byl ovládnut okamžikem a pak mám tendence měnit hodnocení, ale pro tentokrát jsem si zcela jist svým hodnocením. K tomuto se stručně vyjádřit nelze, 'Cause I'm not like everybody else ... And I don't want to live my life like everybody else

Californication (2007) (seriál)

Konečně jsem se po 12ti letech, které ovlivnily můj život (že i já to dotáhnu na stovku!) sledováním tohoto majstrpichu našel slova, kterými bych to ohodnotil. Takže pozor. Kouzlo Californication spočívá v 70% v Henkovi a 30% v Peteru Fastovi

Citizenfour: Občan Snowden (2014)

Tohle není žádné sci-fi, vymyšlený příběh, konspirační teorie či čistá paranoa. O Snowdenovi jsem věděl již hodně po prvním ''leaku'', ale tenhle dokument shrnuje vše podstatné a poskytuje veřejnosti lepší obraz o celé problematice. "The Land of the Free and the Home of the Brave" opět ukázal, že se dere k absolutní dominanci v celosvětovém měřítku a schovává se za všechno co lidé považují za demokracii. Tohle není o USA a Rusku a jejich mocenském boji, tohle je o nejvyšším principu bytí v této době, o základním pilíři našeho práva na Zemi, kromě práva na život. Všechny ty čísla mluví za vše a je nemožné uvěřit, jak absurdní jsou a to vše pro „pasivní bezpečnost“ - v téhle formě velmi blízko k silné diktatuře. Přijde mi pošetilé, že se do toho tahá špionáž a konfilkt Ruska a USA. Tohle měl být impulz k masivní reformě moci státu jako autoritě a né směšné výmluvy a ukazování prstem. Věřím, že tomu ještě není konec, protože tohle mělo skončit absolutní revolucí v ohledu důvěry v autority, které spravují naše životy ( Hlavně US občany a lidi se tam nacházející ). Edward Snowden, opravdový hrdina, který odmítl kápi a plášť a ukázal všem, že za naše opravdové demokratické hodnoty by jsme měli bojovat bez strachu a aktivně, protože kdo si je nechá utéct, tak jich není hoden. Jeden člověk, který dokázal změnit svět. Kdo z nás by byl ochoten ztratit vše pro správnou věc ?

Code of Honor (2013)

Tak jsem to zkouknul ve 4x zrychlení a zaujala mě vizuální stránka tohoto díla. Jinak nevím, jestli bych těch 150 minut dal :D

Česko Slovensko má talent 3 (2012) (pořad)

Největší zvrácenost tyhle pořady, přes tu všechnu falešnou estrádu, zesměšňování a dehonestace lidí způsobem krajně dětinským, se i tak projeví talent některých lidí a jejich konkrétní vystoupení separované od show pro ''braindead'' publikum. 1 hvězda pro výborné účinkující a 2. hvězda pro ty, který tato soutěž společensky zavraždila - z lítosti. Takže tak.

Český slavík Mattoni 2013 (2013) (pořad) odpad!

Sociálové odepírají cenu Řezníkovy, který dle pravidel ČESTNĚ vyhrál. Nejvyšší pohoršenost ! Jonáš Mačeta zemře. Takže tak.

ČT Live - Nightwork (2010) (koncert) odpad!

'' Zjistili jsme, že Vojta Dyk je ultra kokot ! '' Takže tak.