Dvojitý zásah (1991)

Z VanDammoviek to bolo jedno z tých lepších, aj dvojúloha bola zaujímavým momentom, najmä sledovať hlavného protagonistu ako sa oboch hrdinov snaží odlíšiť.

Equilibrium (2002)

Rozhodne ma táto sci-fi pobavila viac ako M-Reloaded so svojou veľkoleposťou. Equilibrium stavia na dobrom nápade, ktorý rozvádza v rámci svojich možností. K tomu výborné akčné scény trochu v Matrixovom šate ale páčili sa mi oveľa viac. A nakoniec aj hlavný hrdina nielen oblečením pôsobí ako Neo, ale aj tak je dojem z Equilibria výborný.

E.T. - Mimozemšťan (1982)

Klasická rozprávka, ktorá ani po 20 rokoch nestratila svoje čaro a krásu.

Experiment (2001)

Výborný psycháč. Zaujímavý námet, ktorý navyše písal sám život. Spracovanie je výborné, až je človek prekvapený, keďže z nemeckej dielne vychádzajú najmä brakové detektívne seriály. Suma sumárum, skvelý film, s prenikavou atmosférou od začiatku až do konca.

Expres foto (2002)

Robin Williams sa skvelo vpracoval do svojej úlohy a tak som mal celý film pocit ľútosti kombinovanej s obavou... Psycháč ako sa patrí.

Fáma (2000)

Slušný thriller so zaujímavou zápletkou, v strednej časti trochu nudný ale záver bol celkom nápaditý. Oplatí sa vidieť ale zrejme druhý krát si k tomu človek nesadne.

Felix a Rose - Láska po francouzsku (2002)

Príbeh nanič, scenár tiež - herci tým pádom nemali čo hrať. Ó aká to škoda. Výsledok je hodina a pol nikam nevedúcej nudy.

Formula 51 (2001)

Celkom dobrý "vodvaz" a navyše mám strašne rád anglické filmy s anglickou angličtinou, k tomu miestami typický anglický humor a je to super.

Forrest Gump (1994)

Nádherný príbeh jednoduchého človeka zahraný tak dobre ako sa len dá...

Frekvence (2000)

Zaujímavý nápad podľa mňa dobre rozpracovaný.