Žába k zulíbání (2002)

Žiadna veľká veda, proste jeden ústredný motív a kopa situačnej komiky naokolo. Ale treba uznať, že Rob Schneider je vcelku ksicht a že dokáže pobaviť.

Větší než život (1996)

Bill Murray je hodne dobrý. A potom sú tu scény, cez ktoré som sa tak smial až som plakal, ako napr. tá s kamiónom. Inak veľmi príjemná komédia.

Mortal Kombat - Boj na život a na smrt (1995)

Nečakal som vôbec nič. Ale celkom slušná akcia, výborný soundtrack a k tomu pivko asi zohrali svoje a nakoniec to bol omnoho príjemnejšie strávený večer ako nad skriptami.

Svatba mého nejlepšího přítele (1997)

Skvelá komédia najmä vďaka výborným výkonom hlavných protagonistov. Najlepšie z celého ansámblu ale vychádza Ruppert Everett, a na jeho "Bond, Jane Bond" tak skoro nezabudnete. Rodinná oddychovka, ktorá nežné pokolenie roznežní a tých ostatných výborne pobaví.

Agent bez minulosti (2002)

Kvalitne spravený akčný film. Kamere, réžii ani hercom nie je čo vyčítať, výsledok je veľmi kompaktný, bez zaváhania, alebo poľavenia napätia. Primeraná zábava od začiatku až do konca.

Navždy mladý (1992)

Naozaj film pre večernú pohodu. Skvelí herci, silný motív... happyend ako má byť. A možno práve preto, že je to také sladké-presladké je to miestami ako keby bezduché. Ale rozhodne také lepšie ***.

Jay a mlčenlivý Bob vrací úder (2001)

Celkom som si to užil a to K. Smitha moc nepoznám, len Dogmu. A aj to v celku stačilo, aby podarená dvojica viac pobavila ako znechutila...

Impostor: Živá zbraň (2001)

Pôsobilo to mierne rozpačito, ale asi som mal práve správnu náladu na P. K. Dicka a tak ten film celkom pobavil.

Johnny English (2003)

Pre mňa vcelku postačujúca porcia zábavy. Kopa vtípkov, akčných aj slovných ako sme už u R. Atkinsona zvyknutí. Jedna hviezdička dole za niektoré hluché miesta, ktoré ale zrejme mohli byť naordinované v záujme oddychu bránice :-))

Rytíři ze Šanghaje (2003)

Nemôžete nemať radi Jackieho Chana. Navyše keď kvalita jeho filmov má rastúcu tendenciu. Veľmi sa páčil nápad narážok na historické postavy (ako napr. uzemnenie Jacka Rozparovača) a úplne neprekonateľná scéna je keď Jackie s gráciou Gena Kellyho s dáždnikov bojuje/tancuje za hudby Singing' in the rain.