Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Krimi
  • Dobrodružný

Oblíbené filmy (10)

Čistá duše

Čistá duše (2001)

Krásně dojemný příběh podle skutečné události v podání oskarového Russella Crowea a výborně doplňujících Jennifer Connelly a Eda Harrise. Skvělý scénář, dobrá režie a hlavně úžasné herecké výkony hlavních představitelů. Stále nemůžu pochopit, proč Russell Crowe toho Oskara nedostal. Pravda je, že příběh se lehce liší od života skutečného Johna Nashe, přesto si myslím, že je to výborně zpracované dílo, kterému v podstatě nemám co vytknout. 100%.

Klub rváčů

Klub rváčů (1999)

Wow! Tohle je přesně ten typ filmu, který vám utkví v paměti a jen tak na něj nezapomenete. Sice mi nějakou dobu trvalo, než jsem pochopila o co přesně v tomto filmu jde, protože má dost složitý děj, ale o to více jsem si to užila. Herecky i režisérsky je film více méně bezchybný, líbily se mi i dialogy a navíc mi přesně seděl tento styl vyprávění příběhu. Lepší než knižní předloha! Zkrátka úžasný zážitek! Rovných 100%.

Přelet nad kukaččím hnízdem

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Málokdy se mi stává, že bych hned po skončení filmu začala uvažovat, kdy si ho znovu pustím. Ale přesně to se mi u Přeletu stalo. Nicholson předvedl životní výkon, za nějž si Oskara bezpochyby zasloužil. Stejně tak Forman, který se tímto dílem navždy zapsal do historie filmu. Úžasný film, který probudí vaše emoce nevtíravým, přesto úžasně lidským příběhem. Jednoduše skvělá podívaná. Bez váhání 100%

Ovládací panel

Reklama

Reklama