Smrtonosná past 2 (1990)

Nářez a první ze dvou pekelných režisérských jízd Renny Herlina.

Smrtonosná past 3 (1995)

Můj asi nejoblíbenější díl. Asi kvůli jeho nevelké profláknutosti vůči prvnímu dílu, který je ovšem KULT.

Poslední zůstává (1996)

Po Desperadovi přišel Poslední zůstává, krátkou dvouhlavňovku vystřídaly dva Colty, jeden neznámý zabiják Willis a mě imponující atmosféra prohibice, USA a gangsterů. Ačkoli má několik logických chyb, které dávají hlavní postavě navrch, tak je zde Willis Smith na správném místě a i napodruhé vyšla i variace známé Tělesné stráže Akiry Kurosawy. Přestřelky, trochu pískově béžový kamerový filtr a trefnoucí atmosféra. Tohle můžu pořád.

Armageddon (1998)

Mám to rád a moc, vše podtrhuje title song from the Aerosmith band.

Pátý element (1997)

Neuvěřitelné sci-fi s proklatě sexy Millou, dobrým Willisem a hlavně suprově propracovanému ději.

Taxi 4 (2007)

Tenhle díl je už trochu rozporuplný, hlavně co se týče obsazení Edouarda Montouta a jeho verze blbého policisty, který se spíše stává Emilianovým parazitem. Ale jinak to šlo.

Taxi 3 (2003)

Pořád se bavím a královsky.

Taxi, taxi (2000)

Neméně úspěšné pokračování jedné suprové francouzské komedie. Platí, co jsem řekl u Taxi 1.

Taxi (2004) odpad!

Fuj fuj fuj fuj! Z této pičoviny zvracim ještě teď... aspoň má Prima co dávat v osm večer...

Taxi (1998)

Nesmrtelná francouzská komedie, svým velkolepým mixem humoru a akce podobně kultovní, jako je Fantomas. Akorát o pár desítek let dopředu. Jo a Amíci ať si strčí tu svoji alternativní verzi do p****e. Páč jak říká známá reklama, originál je jen jeden!!!