Rock'n Roll (2017)

Prvú polovicu tohoto šalátu som aj ja chcel hodiť tyčku nielen pri pohľade na to napredujúce monštrum, ale globálne z celého filmu, vtedy bola aspoň možnosť hodiť očko na Marion...ale postupne to šarlatánstvo začalo fungovať a v Amérike to už totálne zabili.

Já, Tonya (2017)

A Zlatý glóbus samozrejme dostane sladká princezná s mierne absurdnými billboardmi, ktorá síce tiež robí pekné kúsky, ale hlavne: vie sa šikovne strčiť do zadku porote a divákovi.

Ztracen v džungli (2017)

Na reálnej fotke nebol Yossi zďaleka tak omravcovaný, ináč celkom príjemné prekvapenie.

Madam služebná (2017)

Nepi príliš! Nejedz príliš! Nerozprávaj príliš! A na dobré hodnotenie hneď zabudni.

Axolotl Overkill (2017) odpad!

Free, ale dutá...vydržal som 20 minút.

Zabití posvátného jelena (2017)

Super až na pubertálnu sračku na čele všetkých pekelných mocností a opičenie sa po Larsovi na úvod.

Suburbicon: Temné předměstí (2017)

Ja som sa príliš humorne necítil, Coenovci do toho namiešali oveľa viac temnoty a zúfalstva, postavy síce kreténi, ale veľmi húževnatí, všade samá krv a sračka, ale dokonalá práca s dejom a náladou a poučenie určite nie lacné alebo vypočítavé: spravodlivosť zostáva neotráviteľná a nezmanipulovateľná.

O těle a duši (2017)

Maďarsky citovo pestré a úprimné s nerealistickou, napriek tomu presvedčivou zápletkou, čo ma pri režisérkinom veku milo prekvapilo. U mňa 1. akosť.