Another Me (2013) odpad!

Pri pozeraní tohto skvostu som prišiel na pár veľmi zaujímavých faktov. Dokážem si hrýzť nechty na pravej nohe ale ľavou si k hube nedosiahnem. Priemerný prd vylezie spod periny v priemere za 6 sekúnd a 32 stotín. A vážne som sa zamýšľal nad tým, že v tomto prípade by napriek torrentovej verzii filmu šlo od produkcie vysúdiť náhradu škody za stratených 86 minút života. Ok fajn, tak 66 - nedopozeral som.

Přežijí jen milenci (2013) odpad!

123min nudnej spraostosti.. celý film tak ako začal mohol rovno aj skončiť.. Herecké výkony na úrovni umeleckej predprípravky pre žiakov so špeciálnymi potrebami. Disk od teraz budem používať ako podpivník, nech aspoň z časti splatí svoj dlh verejnosti.

Prank (2013) odpad!

Tak toto vážení, je sprostosť najhrubšieho zrna.. Od začiatku priehľadné ako kryštálová guľa, nudné, nedomyslené. Výber postáv bol taký, že hneď, keď som sa v tretej minúte filmu dozvedel, že útočník bude vlastne obeť a potom naopak a znovu zase dookola, tak som rozmýšľal že úmysel ... ale môžem to jebať, nechce sa mi o tom vôbec písať.. je to pičovina, neoplatí sa to pozerať.

Snowtown (2011) odpad!

Nuda, o ničom, blbosť.. trikrát som počas filmu... prd filmu, toto nemá s filmom nič spoločné.. počas tejto voloviny zaspal.

The Last Exorcism Part II (2013) odpad!

Toto snáď nemyslia vážne.. Chcel som tu dať len jednoslovné hodnotenie, ale obávam sa, že za "Píčovinu" by som dostal ban. Ale pozerať sa skoro hodinu a pol na starú pannu, ktorej z toho, že ešte nevidela kládu preplo v bedni a je nadržaná tak že až lieta nad posteľou, tak to teda nie. V tridsiatej ôsmej minúte mal otec hlavnej hrdinky skvelý nápad, mali ho nechať odstreliť ju a bol by pokoj, kľud a krásny večer za nami.. Tento koment píšem v 47 minúte filmu. Po odoslaní komentu vypínam prehrávač a vyhadzujem BluRay.

Jack a obři (2013)

Dobré, môže byť.. Choďte do prdele so všetkými "byl by to dobrý fantasy snímek", nasrať, je to rozprávka, tak ako aj predloha a preto sa na to dá pozerať. Ale ono to tak dopadne, keď má niekto čerstvých 18, vidí plagát na záchode svojho olúbeného ZOC, kúpi si lístky do kina a tam zrazu rozprávka. To nasere, vtedy sa nedá výjsť von a machrovať ako dobre využil svojích vreckových 5€. Ako rozprávka - dobré, efekty - super, spracovanie predlohy - super. Celkovo 90%.

Static (2012)

Ale áno, toto ja môžem.. Síce sme to tu už raz mali, ale to bolo dávno. Dobrá atmosféra, človek sa občas aj zľakne, žiadny okukaní herci, žiaden pokus o umelecké veldielo, jednoducho dobrý thriller. Popcorn, deka a po filme zapálené svetlá v celom dome.

Za borovicovým hájem (2012)

Nuda, natiahnuté ako guma v trenkách a jediná hiezda za nejaký nový typ motora v motorke, ktorý sa zázrakom podľa potreby mení z jednovalca na vysokootáčkový radový štvorvalec. Film mohol kľudne skončiť po prestrelke a nikto by si nevšimol, že mal len 40 min. Aj tak by polovica sály bola už doma, tak čo..

Pojďte si hrát (2012) odpad!

Na prípravu Come out and play potrebujeme: - 1ks dementného režiséra - 1ks Kukuričné deti - kliešte - 87min. nudy Dementnému režisérovi dôkladne vymyjeme mozog a dbáme na to, aby neostala ani štipka zdravého úsudku a uvažovania. Vezmeme Kukuričné deti a kliešťami odstránime všetko, čo bolo dobré a zaujímavé. Dávame si pri tom pozor, aby ani náhodou neostal nejaký náznak príčiny daného chovania tých malých parchantov. Do zvyšku namiešame nudu a tu si musíme dať pozor, aby bola pekne v celku a nie nakrájaná na nejaké malé kúsky, pretože by sme mohli náhodou spraviť nejaký zaujímavý záber a nechceme predsa diváka budiť. Nezabúdame ani na hlúpe hlavné postavy, ktoré mohli dej filmu odpálkovať behom 15minút. Podávame s veľkými hrubými čerevenými titulkami a nezabúdame, že to hlavné v titulkoch je meno režiséra.

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Skvelé, preste to čo každý očakáva od Die Hardu. Fuck sem fuck tam, shit používaný miesto interpunkcie. McLane nesmrteľný a tentokrát dokonca na druhú. Super akčných 105 minút.. "A vo to de, ne?"