Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Jako co to k***a je? Jenda a Mařka loví čarodejnice? Pohádku znám trochu jinak a od tohoto filmu jsem nečekal nějaké zázraky.Jenže vono to funguje, prostě jako kdyby kosení čarodejnic měly Jenda a Mařka v genech.:-)

TOP STAR magazín (2008) (pořad) odpad!

To stejný jak V.I.P. Si to dohledejte.

Televizní noviny (1994) (pořad)

Nedávno, po asi dvou letech shlédnuto. Vraždy, násilí,dopravní nehody a na konec blbec na konec. Hnus jeden fialovej. Jedna hvězda za snahu a to ještě s vodřenejma ušima.

Top Gear: Indický speciál (2011) (pořad)

Prostě klasika z dílny Top Gearu. Jen mě hodně s--e jak si ti dva dělaj kozy z Jamese Maye. Jasně, chápu že tento tip pořadu vyžaduje nákého obětního beránka ale někdy jedou dost přes čáru.

TOP STAR (2010) (pořad) odpad!

Tak určitě mě zajímá,která celebrita dnes měla kolik panáku, kolikrát souložila atd. Totální VODPAD.

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Ee, tak to se opravdu nepovedlo.První půlhodinka filmu je naprosto přeplácaná nereálnými efekty, kdy Mclane hledá svého "geneticky vytvořeného" syna.Zbytek filmu těmto dvoum to jakš-takš klape ale není to pořád ono.Prostě nemůžu se zbavit dojmu, že Bruce Willis neví jak dál tak aspoň paroduje předešlé díly. Pro mě jeto nejslabší díl celé série.

Záhada Blair Witch (1999)

Mám rád horory a tento dokázal, že i za pár doláčú se dá natočit něco co vystraší i mrtvého. Pár lidí co neví, že jdou na smrt a jedna čarodějnice. Jednoduchý příběh ale zato strhující atmosféra hlubokých lesů.Prostě jeden z nejlepších hororů co se dá zhlédnout. P.S. Po zhlédnutí tohoto filmu nedoporučuji chodit ven sám.

Moon (2009)

Exkluzivních 97 minut Sci-fi s jedním hercem. Mistrovsky natočené Sci-fi které Vás nenechá ani na chvilku oddychnout.