Námořní vyšetřovací služba: New Orleans (2014) (seriál)

Náhodou jsem našel tento seriál a koukám on tam hraje můj oblíbenec Johathan Archerer s páté série Star Trek - Enterprise.Ta si to pustím a čekám nějakou pecku navazující na seriál NCIS. Jenže po prvním dílu je to takové vlažné. Tak snad se to rozjede a nabere to aspoň nějaké tempo.

Superurychlovač (2013)

V hlavní roli ajfon. Pokud nemáte co dělat a chcete si sklátit zbytečně život o hodinu a půl tak tento film doporučuji.

Transformers: Zánik (2014)

Megalomanská párty právě začala. Fast and Fjúrijus převlečený do robotího hávu a stopáž poněkud delší než je zdrávo.

Avatar (2009)

Všemi vychvalovaný film je jen počítačem nafouknutý příběh o honbě za penězi. Tady je vidět, že jsme schopni pro prachy vyhladit i celou rasu.

Unesení vetřelci (2014)

Jako milovník tohoto žánru jsem se bavil. A scéna v tunelu se docela povedla, jen mohla být delší.

Find Me (2014)

Příjemný duchařský film. Herci nejsou posraní s každé lekačky a ze začátku to berou docela z humorem.

Coherence (2013)

Jeden dům na entou, osm lidí x dům na entou, jeden příběh vyprávěn xkrát jinak. Začátek je poněkud vláčný, jako kdyby režisér potřeboval splnit nějakou stopáž.

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Nic neříkající film. Celou stopáž filmu jsem trpěl a čekal kdy to skončí. Věčné přeskakování z reality do snu a naopak se tak prolínalo, že se celý film zdál jak zlý sen.

Pod kůží (2008)

Konečně příjemné monstrum, které nebrakuje objevené. Bodlinky by si jisté zasloužily pokračování. Herci neherci, logické řešení problémů a závěrečný ohňostroj. Jen upozornuji na cz dabing, který je fakt katastrofa.