Bbronx

• 27.3.2016  19:56
    Nesmrtelný (2015)

Skoro dvouhodinová reklama na hodinky Panerai a techniku Apple :D

• 20.11.2015  20:36

Po dokumentarní stránce se toho moc vytknout nedá. Škoda že se více nešťouralo. Tento vulgární a nepříjemný člověk si nezaslouží být v politice. Co vím tak v kosteleckých uzeninách jdou platy stále niž a níž. A když si vzpomenu na dětství a kostelecké uzeniny tak to je takový rozdíl asi jako když jíte v putice a pak jdete do michelinského podniku. Prosím voliči mysli na budoucnost.

• 1.1.2015  01:44
    Antikrist (2009)

Zajímavé zpracování. Nadherná práce s kamerou a impozantní Dafoe. Film není pro každého, pouze pro velice zkušeného a diváka, který umí nahlídnout na film i z jiné perspektivy. Skutečné umení. Zpomalené záběry mají uměleckou hodnotu.

• 28.12.2014  22:59
    Equalizer (2014)

Fuqua mě nejvíc bavil díky Training Day, ale tady mě bavil snad ještě víc. Klaďas byl tak temný a záporák ještě temnější a není to čupr když vlastně ani nevíme kdo je ten tajemný mstitel. Za mě 89%

• 15.11.2014  22:54
    Don Jon (2013)

Velmi příjemná podívaná díky Levittovi. Jeho styl režie je takový příjemně jednoduchý a neokoukaný a i výběr hlavních hereček je moc fajn. Tak trochu to připomíná chlapský romantický film. A na tomto poli jich moc není a je zajímavé sledovat jak to vidíme právě my muži.

• 16.8.2014  22:09
    Zmrzlá zem (2013)

Bohužel podprůměr zabitý opět nevýrazným Cagem. Cusack zahrál svou roli nadprůměrně. Téma skutečného příběhu bylo velmi poutavé jen to chtělo lepší obsazení a zfilmovaní.

• 11.1.2014  22:56
    Hon (2012)

Jedním slovem - NESKUTEČNÉ. Dánsko je tak malé a filmařsky v poslední době obrovské. Za málo peněz filmaři natočili velkolepé filmové dílo pro již filmově vyspělého diváka. Je příjemné vidět, že na super film není potřeba miliony dolarů. Stačí je ta severská syrovost a skutečné pocity a city co do toho umí tamní herci dát.

• 20.5.2013  00:48

Konečně někdo natočil Spider-Mana od srdce a dle komiksu. Co si budem nalhávat původní spider-man byl nudný a vyloženě pro děti. Toto je už dospělejší a s vtipem stejně jako v komiksu. Konečně má Spajdý hezkou přítelkyni. A tu musí mít přece každej hrdina. Sečteno podtrženo. Webb má talent.

• 26.12.2012  21:31
    Resident Evil: Odveta (2012)

To snad nemyslí Anderson vážně. Něco tak tupého bez nápadu a plné klišé. Nejvtipnější je když v sérii nevíš kudy kam vrať již mrtvé postavy. A přidej nové tváře. Leon tam příjemně překvapil, ale jeho potenciál naprosto nevyužit s herní podobou má snad podobné jen vlasy nic víc. Není nějaká petice, aby už tenhle megablábol ve 3D nikdo netočil. Hodnocení 5% za přidání postavy Leona.

• 7.10.2012  20:06
    Diktátor (2012)

Konečnĕ vtipná komedie. Bruno byl moc ujetej ale tohle má šťávu

• 4.8.2012  21:17

Opět geniální a vše fungovalo ale chyběl tam prostě ten moment kdy si člověk řekne Whau. Ch. Nolan dělá své profesi čest a H. Zimmer opět dokonalý soundtrack. Jestli váháte jestli na to jít do biografu tak běžte. Hodnotím 92%

• 30.7.2012  07:19

Místy nudné a prázdné. Místy docela nápadité. Místy Avatar. Nebylo to dobrý ani špatný, Princezna velmi prekvapila až sem jí věřil že si fakt toho zlouna nech vzít. Věřím že knižní předloha může být výtečná ale tohle je pouze lehký nadprůměr. Hudba bohužel nevýrazná. Prostě film kterej druhý den ani nevíte že ste viděli. 55%

• 8.1.2012  00:08

"Zdařilé natočení klasiky" Nápad: 2z5; Zpracování: 4z5; Obsazení: 3z5; Efekty: 3z5; Zvuk: 3z5 Hodnocení:60%

• 7.1.2012  11:24

"Zklamání s hezkou animací" Nápad: 2z5; Zpracování 3z5; Obsazení: 2z5; Efekty: 3z5; Zvuk: 3z5 Hodnocení 52%

• 1.1.2012  12:21

"Barevné zpracování klasické Disneyovky" Nápad: 3z5; Zpracování: 4z5; Obsazení: 5z5; Efekty: 4z5; Zvuk: 4z5 Hodnocení: 80%

• 1.1.2012  12:02
    Barbar Conan (2011)

"Jak zabít legendu snadno a rychle" Nápad: 1z5; Zpracování: 2z5; Obsazení: 3z5; Efekty: 2z5; Zvuk: 3z5 Hodnocení: 44%

• 1.1.2012  12:00
    Hop (2011)

"Nuda s hezkou animací" Nápad: 2z5; Zpracování: 3z5; Obsazení: 2z5; Efekty: 3z5; Zvuk: 4z5 Hodnocení: 56%

• 27.12.2011  23:59

"Beastie Boys, A herci, nápad." Nápad: 5z5 Zpracování: 5z5 Obsazení: 5z5 Efekty: 3z5 Zvuk: 5z5 Hodnocení: 92%

• 27.12.2011  23:56

"Amerika, odvaha, síla a hrdina." Nápad: 4z5 Zpracování: 4z5 Obsazení: 4z5 Efekty: 5z5 Zvuk: 3z5 Hodnocení: 80%

• 27.12.2011  23:53
    Sanctum (2011)

"Nuda, voda, jeskyně, smrt, a přeživší." Nápad: 1z5 Zpracování: 2z5 Obsazení: 1z5 Efekty: 1z5 Zvuk: 1z5 Hodnocení: 24%

• 13.11.2011  13:17
    Machete (2010)

Zábava od začátku do konce. Miluju scénu kde se sám dozabije Seagal - snad už nikdy nenatočí žádný svůj trapný film a vybití poloviny čínské mafie.

• 11.5.2011  21:08
    Faster (2010)

Co jsem od tohodle filmu čekal? Nic. Jen pomstu a co jsem dostal? Pomstu. Uvěřitelný příběh. Jednoho maníka co chce prostě jen všechny oddělat a nezabíjet nevinné. Sice toho moc nenamluví, ale tak co by někomu něco vykládal že. Pro mě se Dwayne Johnson v roli akčních hrdinů vyhoupl těsně za J. Stathama s jestli někdo ještě řekne že V. Diesel má charisma tak neviděl žádnej film s tímhle chlápkem. Protože teprve tenhle má pořádný koule.

• 20.3.2011  18:52

Edgar Wright mě většinou příjemně překvapil a tentokrát tomu nebylo jinak. Natočil to velmi zábavnou formou, která připomínala automatovku a to se ve vodách filmu nevidí často. Tolik nápadu na jednom místě měl naposledy snad Speed Racer či Sin City. Tohle mělo báječnej spád a po stránce stylu nejde udělit nic jiného než jedntku a Michael Cera už v Junu a Superbad ukázal co v něm je. Další mladej talent co jde do hraní na plno. Tenhle filmek si prostě na nic nehraje je tím čím je prostě komedií se stylem 80 let. Tohle si nechávám líbit.

• 29.1.2011  22:32

Na něco podobného jsem čekal již dlouho. Už na základce jsme hráli karetní hru Doomtrooper. Z které to vlastně vychází. Takže Bauhaus a Capitol nejsou pro mne žádnou novinkou. Pak čtu kdo tam hraje a říkám si to by mohlo bejt dosti povedené a jak film ubýhá tak to do cca 55% je docela perfektní, pěkná stylizace, charismatické postavy a pak se to nějak podělá. Z takovéto předlohy se dá vytřískat mnohem víc jak béčkovej film. Jen velká škoda že se to nepodařilo. Svět Doomtrooper se mohl vrátit.

• 25.1.2011  07:07
    23 (2007)

Podle mě velmi zajímavý film. Carrey hraje výborně i ve vážné roli cvoka. Je to určitě změna a sedí mu. 79%

• 1.1.2011  22:43
    Počátek (2010)

Chris Nolan je prostě bůh. Nic tak komplikovaného a přitom jednoduchého. Film zaujme absolutně vším na co si jen náročnější divák může vzpomenout. Od kvalitního hereckého obsazení (DiCaprio ukazuje všechny své kality a mladičká Ellen Page jen ukazuje jaký má talent - obrovský, neznám jinou mladou herečku co dokáže zahrát každou roli do které je obsazena) Zvuky sou dokonalé a hudba též a ten nápad. To je prostě dokonalost. Nolan je režisér NUMERO UNO. Díky Christophere, za to že jste. 95%

• 1.1.2011  01:18
    Nemrtví (2009)

Nebylo to zas tak špatné. Ale nic nového. Ale přeměna v zombie byla docela povedená. Ale opět inteligence živých na bodě nemrtvých hih. Dávám 35%

• 30.12.2010  21:37

Parádní animáček který ani po 15ti letech neztratil svoje kouzle. Tohle je ten film, který vyvolal následný Boom animáků. Pixare děkuji.

<< předchozí 1 2 3