Barbar Conan (2011)

"Jak zabít legendu snadno a rychle" Nápad: 1z5; Zpracování: 2z5; Obsazení: 3z5; Efekty: 2z5; Zvuk: 3z5 Hodnocení: 44%

Kronika mutantů (2008)

Na něco podobného jsem čekal již dlouho. Už na základce jsme hráli karetní hru Doomtrooper. Z které to vlastně vychází. Takže Bauhaus a Capitol nejsou pro mne žádnou novinkou. Pak čtu kdo tam hraje a říkám si to by mohlo bejt dosti povedené a jak film ubýhá tak to do cca 55% je docela perfektní, pěkná stylizace, charismatické postavy a pak se to nějak podělá. Z takovéto předlohy se dá vytřískat mnohem víc jak béčkovej film. Jen velká škoda že se to nepodařilo. Svět Doomtrooper se mohl vrátit.

Nemrtví (2009)

Nebylo to zas tak špatné. Ale nic nového. Ale přeměna v zombie byla docela povedená. Ale opět inteligence živých na bodě nemrtvých hih. Dávám 35%

Nikdy to nevzdávej (2008)

Nuda. Je tam všechno co bylo už kdysi dávno v Karate Kidovi.

Avatar (2009)

Tento film se velice blbě hodnotí protože jsou to vlastně dva v jednom. Jedna část vás donutí říct PÁNI a ta druhá naopak šíleným způsobem nudí. Po technické stránce udělal Cameron hrozný skok dopředu, to on umí. Ale po stránce filmové je to na hodnocení ODPAD! Film má snad tu nejprofláklejší zápletku jaký snad může být. Ve filmu vidí člověk aspoň trošku znalý filmů. Vykradené části z dalších X filmů. Od Titanicu, Vetřelců, Zaříkavače koní až po Pána prstenů. Procentuální hodnocení filmů bych viděl někde mezi 35-45%. A ruku na srdce za 150mega bych čekal podívanou, která mě bude bavit a ne abych se u poslední hodiny modlil k bohu ať už to skončí.

Kniha přežití (2010)

Na Denzela je ten film nudný. Kamera a triky jsou fajn a prostředí vypadá suprově jako z Falloutu, ale málo akce. Dialogy fajn ale chtělo to líp pojmout vyprávění příběhu. 40%

Sanctum (2011)

"Nuda, voda, jeskyně, smrt, a přeživší." Nápad: 1z5 Zpracování: 2z5 Obsazení: 1z5 Efekty: 1z5 Zvuk: 1z5 Hodnocení: 24%

Ninja (2009)

Proč? Něco tak zbytečného se jen tak nevidí. Tolik umělý krve nebylo snad ani v texaským masakru motorovkou. Snad nebudee pokračování 15%

Marmaduk (2010)

Film je zacílený na mladší diváky. A tak se stává, že se mohou rodiče chvilkama nudit. Ale chvilky přijdou až ke konci. Máte děcka kolem deviti let??? Tak mohu pouze doporučit. Pobaví je to a rozhodně je to zábavnější jak Dr. Dolittle. Dávám 65%