Glee (2009) (seriál)

prvni serie usla ale postupem casu se to stavalo moc prekombinovanej dej serialu a s dalsi serii to slo dolu bohuzel :(

Agenti S.H.I.E.L.D. (2013) (seriál)

zacal jsem se koukat od prvniho dilu prvni serie ale bohuzel to nenaplnovalo moje ocekavani tak jsem se na to prestal koukat ale potom jsem zacal koukat na druhou serii a uplne me pohltila zlepseni a 180 stupnu a tesim se na dalsi dily a doufam ze to bude tak pokracovat dal jenom bylo hrozny tri mesice cekat na dalsi dil :( tomu rikam chytnout a nepustit uzasnej serial

LEGO® příběh (2014)

LEGO to snad nemuze sklamat zabavnej film jako ty hry ruzny s podtitulem lego :)

Jedlíci aneb Sto kilo lásky (2013)

já vím že ted si někdo říká že jsem se zblaznil jo že jsem dal jednu hvězdičku film je to špatnej otom není řeč jo ale bude to tím že tam hrála Dáda ale musím říct ze jedna scéna mě dostala a to byla ta jak magnusek s Chárou hrali ping pong z toho jsem nemohl :)

Scary Movie 5 (2013) odpad!

bohužel musím dát odpad ale to jsem mohl cekat trailery už něco takového napovídaly a varovaly mě abych se na to nekoukal naposled jsem se zasmál u trojky u této série jenom se divím jak na to herci můžou kývnout hrát v něčem takovém nejvtipnějši scény byly až na konec z těch nepovedených záběrů

Šmejdi (2013)

šokující kam muže zajít až honba za pěnězi některých lidí dokument který zanechá hořkou pachut snad se něco změní díky tomuto dokumentu

Prometheus (2012)

na to jaká nato byla reklamní kampan tak to trochu nudilo jinak zklamáný roku bohužel

Město zločinu (2009)

nejlepší film za poslední léta a i vážný role mu jdou škoda že víc nenatáčí takových filmů a jde to i bez karate

90210: Nová generace (2008) (seriál)

bohužel na starou partičku 90210 nemá asi proto že jsem na ní vyrůstal tohle slabý podprůměr

Aréna (2011)

jeddnu hvězdičku za to že tam hraje Samuel l. jackson