Lovci lebek (2010)

Německý thriller? Zajímavé ,ale vůbec ne špatné :). Perfektní hudba na konci i rozuzlení.Ačkoliv bylo v příběhu ihned jasné,kdo je "pachatel" , tak mi to vůbec nic nenarušilo a film mě bavil stejně.

Shrekovy Vánoce (2007) (TV film)

Vánoční pohádka,na kterou se každoročně velmi ráda dívám. Taková kniha asi opravdu není k zahození :). Oslíkovo zpívání koled v červenci bylo taktéž skvělé. Žádná kritika, velice pěkně zpracovaná pohádka.

Rango (2011)

Jedna z těch novodobých pohádek,která se nemusí každému líbit,ale k zahození není. Rozhodně perfektní hudba a nápad. Příběh o chameleonovi - to by mě opravdu nenapadlo :)) .. I když to jsem si o oslíkovi říkala taky,a jak to se Shrekem skvěle dopadlo,že.

Veřejní nepřátelé (2009)

Nebýt Johnnyho Deppa v hlavní roli, tak by byl film pro mě propadák. Johnny opět podržel celý film. Na můj vkus až příliš akční ale 4* zaslouží.

Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (1992)

Návrat Macaulayho Culkina, tentokrát na "dovolené" v New Yorku. Opět velmi zábavná komedie.Zcela rovna prvnímu dílu, vůbec ne slabší. Scénky v hotelu byly vynikající.

Sám doma (1990)

Macaulay Culkin - zkrátka výborný herec. Špičková komedie, která baví opravdu snad každého. Víc nemám, co říct :)) 5* nejlepší pohádka.

Velmi nebezpečné známosti (1999)

Velmi pěkný film,plný intriků,podrazů a překvapujících momentů. Hlavní herci byli opravdu dokonalí. Fantastický film s výbornou hudbou - The verve. 5* .. Ten křížek byl opravdu zajímavý :))

Poslední vlak (2006)

Perfektní, strhující film o posledním vlaku, který míří - kam jinam než do Osvětimi. Spousta paniky, málo vody, jídla, umírání, střílení, pohledy do minulosti, nádherná hudba a mnohem více během filmu. Konec 50/50 nijak moc šťastné ..

Život je krásný (1997)

Jestli chcete zesměšnění a parodii války, tak šup sem. :) .. Pro mě perfektní, velmi pěkně zpracovaný příběh..Vtipné , romantické, citlivé .. 5* za nejlepší "válečný" film :)

Místnost sebevrahů (2011)

Film začne celkem nevinně, emo boy Dominik , který se zamiluje do kluka ze školy..Když to ovšem vyjde drsným způsobem najevo,tak začne pravé drama..Internet - místnost sebevrahů - neznámá dívka .. Řekla bych , že pro Dominika "smrtící kombinace" .. Začne se uzavírat do sebe, trávit čas neustále u PC , přestane chodit kamkoliv z pokoje..Vše se stupňuje,až to vygraduje na povrch incidentem odpojení internetu :)) .. Konec komentovat nebudu,to byste z toho pak nic neměli :)) ..Pro mě naprosto dokonalý polský film ..Jsem z toho unešená,psychicky zle mi z toho je dodnes,ale perfektní nápad,originalita..Před hlavním hrdinou smekám - dokonalý herecký výkon (lepší než nějaké světové jedničky) ..