Čokoláda (2000)

I když se ve filmu zapojil Depp , tak musím jednu hvězdu srazit dolů. Tak dokonalé to zkrátka nebylo. Od poloviny už vynikající,ale první část slabá .. Hooodně slabá.. Kniha je jistě mnohem lepší .)) ..

Million Dollar Baby (2004)

Dokonalé drama o boxu. Clint Eastwood je výborný režisér i herec. Hilary Swank ztvárnila roli dokonale. 5* silný film který zůstane dlouho v paměti.

Avatar (2009)

Po druhém shlédnutí měním na 4hvězdy..Patří to do skupinky filmů, které stojí za to vidět, dají se dokoukat do konce, pobaví, ale nemusím je vidět 100x jak jiné filmy..Avatar je takový zajímavý film.. První část je poměrně idylická, vklídečku, učení novým věcem, pár fórků. Poté nastane zlom a rozzuří se "válka", která mě bavila kapku více..Efektově je film úžasný, to samé animace, herci vybráni skvěle, hudba mě zaujala..Jen příběh sám je v některých chvílích opravdu nadsazený, zbytečně prodloužený..

Amélie z Montmartru (2001)

Když jsem film shlédla poprvé, tak jsem si říkala, co je to za blbost. Podruhé už mi to tolik nepřišlo. 4* za Amélii, trpaslíky a některé další scénky. Na jeden z nej filmů mi to ovšem nepřijde.

Stmívání (2008)

Začátek téhle "slavné" série twilight. Pro mě průměrný film , a to ještě uvažuju o té 3* .. Nebýt baseballu na konci, který mi vynahradil většinu filmu,tak by byla hvězda 1. Vůbec nic zajímavého se v tomto dílu neodehrálo..

Zelená míle (1999)

Strhující příběh, který se odehrává ve věznici. 188 minut je opravdu dlouho,ale v tomhle případě vám to ani moc nepřijde.5* vše bylo skvělé,dojemné. Na film nikdy nezapomenu.

Trosečník (2000)

Nebudu nic zdlouhavě rozebírat , příběh byl zkrátka dojímavý a bavit musí většinu lidí.Vše bylo dokonalé.

Nezvratný osud 5 (2011)

Zůstávám na slabých 4* ale zdálo se mi to lepší než 4 a 3 díl... Herecké výkony dobré.. Efekty perfektní.. Děj trošku zaostával jako vždy ale konec perfektně promyšlený !!

Nezvratný osud 4 (2009)

Nejslabší díl celé ságy nezvratného osudu.3* - nebylo to uplně špatné, ale už "ohráté" . Nebýt zakončující části na jezdících schodech a scénky v bazéně,tak bych nedala ani 3 :))

Nezvratný osud 3 (2006)

Děj se točil kolem fotografií. Podle mě trošku slabší (o trošku lepší než 4).. Scénky v solárku, s hřebíky a na horské dráze to ale vynahradily :)