Nezvratný osud 2 (2003)

Vůbec žádné pohoršení oproti prvnímu dílu :) , spíš bych řekla že ještě lepší :)) ..

Petr Pan (2003)

Ačkoliv to byla přehnaná pohádka,tak tam něco pěkného bylo. 4* ale slabší. JÁ VĚŘÍM NA VÍLY.

Harry Potter a Tajemná komnata (2002)

Už jen Dobby by si zasloužil těch 5* :)) .. Bazilišek, let autem a další mě ještě více utvrdili, že je tahle sága opravdu perfektní a není po prvním dílu pohoršení. "Žer slimáky!"

Harry Potter a Fénixův řád (2007)

Tenhle díl vtipností pobavil nejspíš nejvíce. Scénky s komnatou nejvyšší potřeby, Dolores U. byly prostě perfektní.

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

Druhý nejlepší díl Pottera, chvilkama opravdu strašidelný.Děj okolo Smrtonoše byl skvělý,Mozkomorové, Klofan a všechny efekty byly jako vždy vynikající.5* skvěle. "Slavnostně přísahám, že jsem připraven ke každé špatnosti " :))

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Ať jsem chtěla,jak jsem chtěla,tak 5* nebyla za co dát, děj se až příliš točil okolo Rona,kterého nemám moc v lásce. Scénka - měnění Potterů, Láskorádův dům, Svatba a něco dalšího bylo dobré. Ale dokonalé jak ostatní díly to opravdu nebylo.

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Prostě musím dát jednu hvězdu dolů, i když jsem veelký fanoušek celé Potterovské ságy. Bohužel naprosto zpackaný film..Celý se točil okolo viteálů a smrti Brumbála , která byla dost zkomolená a ti co četli knihu tak musí být vytočení až až..Efekty byly vynikající, o tom není pochyb (padající most, viteály a mnoho dalšího). Herci skvělí jako vždy, ale inspirované knihou to bylo o hodně méně než předchozí díly..Hodně scének bylo upravených ( k horšímu) .. Takže 4* ..

Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

"Jsem Harry, prostě Harry. Tak hele ty Prostě Harry" ..Od prvního do posledního dílu naprosto dokonalá série filmů, který mi v srdci zůstane vždy. Krásně provedené podle knihy i když ne ve všem, ale nevadí. Skvěle vybraní herci, efekty neuvěřitelné, masky dokonalé a taky stojí rozhodně za zmínku příběh a zvířata - Drápek, Norbert, Hedvika a další..

Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

Mmm v podstatě celkem zajímavé fantasy i když myslím,že na něj opět velmi rychle zapomenu :)) .. Původně jsem chtěla dát hvězdy 3 ale 4 jsem musela udělit za herecký výkon Umy Thurman :)) .. Tá tam byla opravdu nejlepší. Logan Lerman mi přijde jako typický pubertácký idol.