Zoufalé manželky - Série 5 (2008) (série)

Jedna z nejvíce napínavých sérií s Davem v čele. Řešení jako vždy před nosem, pecka! Zápletka s Katherine taky super.

Zoufalé manželky - Série 8 (2011) (série)

Naprosto dokonalé zakončení se vším všudy! Soudní spor napínavý, rozuzlení krásné, závěrečný díl dojemný s doprovodem wonderful, wonderful..

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Spoilery!!! Nejlepší seriál a posunuji na první příčku v topce. Zní to jako blbinka pro holky, kdy se schází kamarádky u kafé a drbou. Opak je realitou. Napínavé od začátku do konce, od poloviny jsem se s postavami zžila úplně, pobrečela si u mnohých okamžiků (smrt Karen, Mikea a Eddie), mnoho štastných okamžiků (návrat Toma k Lynette, Juliin porod, zakončení, soudní jednání ...) .. Zkrátka seriál, který zůstane v srdci! Top postavy: Bree, Eddie, Katherine, Karen ..

American Horror Story - Apocalypse (2018) (série)

S Asylem rozhodně nejlepší série ever! Tak poutavé, že jsem shlédla půl série za jeden den.Oblíbené postavy nemá cenu psát, všichni byli super, at už hráli záporáky nebo ne.

Špunti na vodě (2017)

Velmi krátký film, který moc nepřekvapí ale zasmála jsem se..

Bohemian Rhapsody (2018)

Vynikající, vůbec ne životopisný ale spíše opěvný film skupiny Queens s vynikajícím závěrem.. Hlavně žádné tragedie:))

Ferdinand (2017)

Jedna z nejlepších nových pohádek, opravdu stojí za to!

Malý Sheldon (2017) (seriál)

Ne , prostě ne. Nesympatický NEherec.