Dr. House (2004) (seriál)

4* jsou v podstatě jen za Hugha Lauriea a jeho forky :)) .. Naprosto dokonalý seriál, který má co do sebe.

To je vražda, napsala (1984) (seriál)

Sherlock H. je na uplně jiné urovni ale i tak to nebylo úděsné takže alespon slaboučké tři hvězdy..

Valkýra (2008)

Určitě zajímavé, alespon jsem se trošku dověděla, že vůbec nějaký plán byl :D) , Tom Cruise mi vůbec nevadil dokonce bych řekla, že mi tam pasoval..Vcelku dobře zpracované celkově takže 4*..

Zkáza lodi Gustloff (2008) (TV film)

Průměrný TV film, který nemá bohužel nic navrch. Doted jsem nevěděla, že lod Gustloff existuje, takže jsem se alespon něco dověděla a film mě vcelku bavil, ačkoliv tam nebylo nic zajímavého (až na zakončení), dojemného, ani nic prostě..Láska tam vůbec neměla být zatažena, filmu to jen uškodilo..Kladný byl herecký výkon Dany Vávrové.

Osamělý jezdec (2013)

Naprosto perfektně propracovaný film o délce 151minut ale ani 2minuty z toho nebyly nudné nebo natahované..Armie Hammer zahrál podle mě přijatelně, jde vidět že je teprve začátečník, ale J. Depp opět perfektní, vše zachránil, pobavil odzačátku do konce..Celým filmem provázela nádherná hudba, efekty a úžasné masky, takže skvělá podívaná..Napínavé neustále, něco se muselo brát s rezervou ale to mi vůůbec nevadilo..Já jsem nadšena - perfect!!

Kill Bill 2 (2004)

Na stejné úrovni jako první díl, v obouch bylo něco skvělého, a zároven něco co se dalo vypustit..Rozhodně mi zůstane v paměti scénka vyhrabávání z rakve ;D)..Huba byla opět vynikající , stejně tak Uma Thurman..

Kill Bill (2003)

úžasná hudba, Uma Thurman, efekty, příběh, napětí, souvisle zapadající děj, animace, vše...Perfektní film Quentina Tarantina.!

Hačikó - příběh psa (2009)

Jeden z nejúžasnějších filmů, dojemné, smutné i veselé..Hlavně upřímné..Richard Gere zahrál opravdu perfektně!! Hačiko is best. :)

Kdo přežije - Afrika (2001) (série)

Obsahuje spoilery: Na úvod musím říct, že hudba byla tentokrát naměrně dokonalá a soutěžící veelmi sympatičtí :). Fandila jsem kmenu Boranu, kteří ani moc nezklamali, takže jsem byla spokojená. Můj favorit byl Lex, který to bohužel nedotáhl až do konce, nevadí třeba příště, ale rozhodně palec hore. A má favoritka byla Teresa, která se taktéž dostala daleko, ale nevyhrála..Spousta lidí bylo takových že mi nevadily ani mě nezajímaly, například Clarence který si vše rozházel hned na začátku kvůli jedné plechovce jídla, dále Kim J. která skončila jako druhá. Ethanovi jsem vítězství přála méně než Lexovi ale určitě lepší než jiní :)..Frank taky nebyl špatný, vyletěl jen protože nezapadal do kolektivu. Mladá Kim alias Kim P. byla taky dobrá a zajímavá..Pro mě byl záporák hlavně Brandon, to byl opravdu hnup, Tomovi jsem fandila ale časem se začal otáčet zády a Diane sice vylítla jako první ale kdyby ne bůhví jak by to dopadlo ..:))..Musím dodat, že řada byla velmi zajímavá kvůli spoustě skvělých soutěží hlavně otázky pro rodiny - to jsem se opravdu dost zasmála..Odměny byly také perfektní..3 řada a jedna z nejlepších už jen kvůli Lexovi.