Drtivá porážka (2008) (pořad)

Taková tá klasická reality soutěž..Vcelku zábavné..

Ferda Mravenec (1984) (seriál)

Bohužel to nemá s knížkou nic moc společného, ale nevadí. Shlídnout se to dá - jednou..

Výměna manželek USA (2004) (pořad)

česká výměna tomu nesahá opravdu ani po paty :) ..tahle výměna je o něčem úplně jiném..zasmála jsem se, rozesmutnilo mě to..v české výměně je to o něčem uplně jiném..taky nápad je úžasný, polovinu "pobytu" se řídit pravidly původní manželky a po polovině nasadit pravidla svá..Perfect..

Máňa po deseti letech (2003) (TV film)

Tento film je dost rozporuplný, bud se dá brát jako perfektní komedie, protože ty Mániny kecy a její smích, chování a vše bylo opravdu k popukání..Nadruhou stranu se to dá brát lítostivě, protože má skoro ve všem pravdu, bohužel trpěla ani ne svojí chybou, neměla se nikdy kam vrátit tak se radši nechala zavírat..Mě film bavil, dokumenty ráda nemám, ale tenhle byl perfektní..Některé scénky byly opravdu dojemné..Jsem ráda, že jsem to viděla..

Vtip za stovku! (2012) (pořad)

Něco je skvělé, něco katastrofální..Ruda mi eště nepřijde tak kritickej :))

Krycí jméno Donnie Brasco (1997)

7 let v utajení u americké mafie? Úžas u mě určitě převládal nad napětím (scénky kdy to vypadalo na Donnieho zabití jsem nějak ani nevnímala, protože jsem si v hloubi duše říkala, že to prostě musí přežít) .. 200 obviněných , rozhodně má můj respekt..Johnny zahrál roli výborně a to samé Al Pacino..Anne Heche mě nějak nenadchla, ale nemůže zato, co musela hrát :D) .. Celkově jsem s filmem veeeelmi spokojená, dlouhých 127minut mi vůbec nepřišlo..

Bojovník (1997)

Další naprosto dokonalý skoro bezchybný film s Johnnym Deppem, který sám i režíroval :) .. Příběh smutný, jen natáhnutý a přitom je už dávno daný, Johnny skvělej..Jeden z jeho nejlepších filmů.

Astronautova žena (1999)

Návrat do roku 1999..V podstatě skvělej sci-fi thriller , neustále jsem nevěděla co si myslet - tušila jsem, ale nevěděla..Nelíbilo se mi asi jen to trapné zakončení, jinak opravdu vynikající (zato * dolů), Johnny si zahrál záporáka ale byl dokonalej, to samé Charlize Theron..Perfect!