Šmoulové (1981) (seriál)

Po simpsonech další skvělý animovaný seriál :)) .. Gargamela jsem vždy zbožnovala,některé díly si pamatuji dodnes.4*

Chlapec v pruhovaném pyžamu (2008)

Perfektní drama o válce a koncentráku. Velmi pěkně zpracované, konec udivující,myslela jsem,že to dopadne nějak jinak.Jsem vcelku spokojena.

Návrat do Modré laguny (1991)

Strašná blbina o vytahování . Nebýt dvou hlavních rolí,tak bych nedala ani tu jednu*

Modrá laguna (1980)

Film hodnotím jako když jsem ho viděla poprvé,ted už by to na 3* nebylo , rozhodně je to lepší než druhá část , ale některé scénky jsou až moc ujeté a mohly být vynechány,ničemu by to nevadilo.

Šest dní, sedm nocí (1998)

Nadprůměrná komedie s Annou Heche a Harrisonem Fordem. Od ztroskotání na ostrově jsem v tomhle případě fakt nic nečekala, a proto mě to příjemně překvapilo :)) .. 4* a velmi silné.

Bastardi 3 (2012)

Ačkoliv celkem přehnané vůči romům, tak zčásti pravdivé a poučné, jak by co mohlo dopadnout. Vůbec nic proti filmu nemám, zasmála jsem se, na konci zapřemýšlela, některé scénky mě naopak dojaly a kdyby byla 4 zase bych se ráda mrkla.

Akta Simpsonovi (1998) (video kompilace)

Jako vždy 5* perfektní bez problému.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Nejlepší animovaný seriál u kterého dovedu sedět od rána do večera. Snad jediná kritika je ohledně toho stárnutí,ale kdyby to bylo reálné tak už by tu s náma zachvilku Simpsoni asi nebyly :) takhle nesmrtelní se mi líbí víc.

Bastardi 2 (2011)

Vzhledem k tomu, že se mi první díl a třetí také vcelku líbily, tak z tohodle jsem opravdu zklamaná. Magnusek nejspíš už nevěděl co by do filmu vecpal.. Film o mafiánech? A tá "rvačka" na konci, to má být jako co? .. Bylo to spíš vtipné než dramatické. Zaráží mě, jak Magnusek přesvědčil tolik skvělých herců, aby účinkovali v tak dementním příběhu.