Bastardi (2010)

Dost zajímavý český film, se zajímavým scénářem. Bavil mě, zasmála jsem se - troška černého humoru neškodí. Některé scénky byly až moc přehnané, ale moc mi to nevadí..

Tajemné okno (2004)

Dost strašidelný thriller, který pobaví ale i postraší :)) .. Konec byl pro mě udivující ...Kukuřičné klasy mě fakt pobavily :))

Tenkrát v Mexiku (2003)

Klasický akčnák , až na to že v něm hrají ti opravdu známí a režíruje to R. Rodriguez :)) .. 4* a jsem spokojená , nenudila jsem se a to stačí.

Devátá brána (1999)

Velmi zajímavý scénář, který opravdu stojí zato..Film se točí prakticky neustále okolo knih a pátrání..Sem tam až děsivé (až ted jsem si všimla, že to má být horor :D), romantika se také objevila ačkoliv vůbec nemusela..Jedna hvězda dolů za to nadpřirozeno (až moc uvalené a neuvěřitelné) .. Depp best

Střihoruký Edward (1990)

Krásný romantický drama film v hlavních rolích J. Depp a Winona Ryder. Už jen herecké obsazení musí mluvit za vše. Tohle je jeden z těch dojemných příběhů, který zůstane ještě hodně dlouho v hlavě. Jsem naprosto spokojena, vše bylo perfektní. Masky, role, příběh, zakončení, hudba.

Soukromý víkend (1985)

Obyčejná skvělá komedie která pobaví svou jednoduchostí.

Temné stíny (2012)

Po prvním shlédnutí jsem si říkala,proboha na co jsem se to tak těšila, po druhém už mi to zlé vůbec nepřišlo:)) .. Lajk který nezná Tima Burtona tak by byl z filmu unešený, ti co jeho filmy znají tak ví že je slabší,ale i tak něčím zajímavý.Vtipnost tam byla, herci dokonalí,děj v pořádku :)) .. Nelíbilo se mi pouze zakončení s dcerou - přeměna..

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

Pro mě s druhým dílem nejlepší :) z Deppových filmů i celkově. Naprosto dokonalé efekty, masky (především Davyho Jonese a jeho posádky) hudba krásná (při závěrečné bitvě na moři to byl nejúžasnější výběr), skvěle vybraní herci (J. Depp, O. Bloom, K. Knightley, Keith Richards..) Příběh taktéž dokonalý, 3 díl v pořadí ale lepší než první :). 5* - neváhám. "Nikdo se nehýbejte! Vypadl mi mozek"

Garfield ve filmu (2004)

Pohádka mého dětství. Teď už mi tak skvělá nepřijde, dřív by byla na 5* :)) .. 4* .. Stále se ráda podívám znovu,.Nesnáším dabing Garfielda..