Titanic (1997)

Neni co dodat,od srazky s ledovcem filmovy klenot,postavy hraji svoje partie naplno,soucite s nimi,romanticka linie mi nijak nevadila ale ani neoslovila,finalni scena ,,dream return on board,, rozbreci snad kazdeho.. Hudba tady naproste genialni,tvori 2.5 hvezdicky z hodnoceni..

Sindibádova dobrodružství (1996) (seriál)

Nemuzu inak nez za 5* :) Sice dneska uz to pusobi lacine a mistama smesne,ale na tom jsem stravil detstvi,vzdy na Nove 14 30 v tydnu a ty vikendy prozite na chate s partou stejnych nadsencu a pobihani po lese s klackem jako mec a hrani si na Sindibada uz mi nikdo neveme :) krasna nostalgie :)

Anthropoid (2016)

Stale sedim zaryty v kresle a z tv jede hudba ze zaverecnych titulku a nevim co k tomuto filmu rict..do pulky filmu jsem si rikal,covece,tohle bude asik takova slabota,nic se nedeje,sice nejake napeti lze citit ve vzduchu ale neco tomu chybi...a co chybelo? HLAVNE zhruba 40 minut do konce :) Nastala pak spravna filmova rezba,kdy jsem cucel s otevrenou pusou a skoro nedychal,pri atentatu jakobych tam byl s nima,prestrelka v kostele skvele natocena :)A to jsem si rikal,ze zrejme nenajdu film kdy zaverecna pulhodinka prekryje celej film a uplne ho cely protoci v hodnoceni,tady jsem ho prave nasel.. pro me lepsi nez cesky Atentat..

Naše krev je Sparta (2014) (TV film)

luxusni dokument :) ,,Ve Sparte muze hrat jen malokdo,na tu Spartu musite mit,,

Nelítostný souboj (1995)

Naprosto kultovní filmskvělý příběh,excelentní výkony hvězd a ten závěr a ta hudba do toho,ještě po skončení filmu jsem si vychutnával titulky opařený v křesle....k tomu finále,pokaždé uroním jednu slzu a to jsem chlap :) Chtělo by to znovu do kin! :) PS:,,Já ti říkal že se nevrátím,,

Kameňák 2 (2004)

Kropáčková tomu vytnula za 5***** :)))

Bulšit (2001)

Ja se u tohoto filmu neskutecne bavil,skvele straveny vecer...zdejsi hodnoceni nechapu.. Davam plnou palbu a nasrat :D Nejvetsi kapr pro me byl ten tatik pomateny z valky ve Vietnamu :D

Méďa 2 (2015)

Opět nemůžu jinak než 5* :)) Na Markovi už jde vidět v obličeji že to není ten Marky Mark který skákal po podiu s Princem Italem a řval že chce vidět vic ,,happy people,, :D Nej scény za mě : Ve skladu se vzorkami semene,nedůvěřivý Liam Neeson a hlavně úchylně pařící Donny na pecku od Tiffany :D