Dron - stačí stisknout spoušť (2014)

Určitě jsou v tomto dokumentu věci, které stojí za to vědět.. Mě ale zklamala neobjektivita snímku. Každá mince má totiž dvě strany..

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Špatný.. moc špatný.. tohle se neodpouští - kdo proboha vymyslel to PG-13? Jediná krev na bradě Mela Gibsona a hrudníku Terry Crewse a tím to končí? Velmi často to působí komicky! A ty triky.. proboha! Fakt špatný! Tím by ale výčet nekončil, jen z respektu vůči předchozím dílům pokračovat nechci.. Pokud bych to měl zhodnotit jedním slovem, tak jedině zklamání..

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Proboha! Lidi! Co je? Já jsem se nesmírně bavil! Čekali jste nějaký intelektuální film ála Aronofsky? Tak to jste si koupili špatné lístky! Jsem vážně rád, že se ten film vůbec nebere vážně a na nic nabubřelého si nehraje. Nudil vás? Nechápu.. od Raimiho jsem se místy teda nudil víc..

Rivalové (2013)

Kde je sakra šestá, sedmá, osmá, devátá a desátá hvězdička?! Kde je sakra tlačítko "Nahlásit akademikům"?!

Ona (2013)

Ah! Ten její hlas! Kdo by se nezamiloval?

Red 2 (2013)

A já furt čekal, kdy se objeví někdo z Top Gear! x) no, nedočkal jsem se.. škoda x)

Ajťáci (2006) (seriál)

0118 999 881 999 119 7253

Maniak (2012)

Skvělá pastva pro oči.. Neuvěřitelný orgasmus pro uši! Obrovská dávka adrenalinu do srdce!