McM

Hráč

Twitter: iggythegrifter

<< předchozí 1 2
    • 9.1.2013  16:50

Včera jsem poprvé viděl Blues Brothers. Film o bratrech Bluesových, kteří mají boží poslání - sehnat pět tácu na zaplacení daně ze sirotčince, ve kterým vyrůstali. A jelikož je to boží poslání, nemají v plánu žádnou špínu. Chce to sehnat staré přátele a znovu složit Blues Brothers Band. Nijak originální příběh, ale tahleta “kultovka” není o příběhu. A o čem teda je? Hudba - už podle názvu je jasné že nejde o disko typu horečku sobotní noci. Ve filmu si střihli vedlejší role hvězdy jako James Brown, John Lee Hooker, Ray Charles, Aretha Franklin a jiní. A nezůstanou jen u hraní. Budou i zpívat. A jak! Humor - bratry Bluesovi hrají John Belushi a Dan Aykroyd. Pokud Vám tohle nestačí jako záruka dobré kvality, věřte, že John Landis namíchat dobrou komedii umí. Je tam všechno - rychlé honičky, naštvaní nacisti, country kapela i bejvalka. Je to jeden z těch filmů, kdy jsem měl hned po skončení chuť pustit si některé scény znovu. A taky že pustil.

• 12.9.2011  08:54
    Jak nežít svůj život (TV seriál) (2007)

První díl je strašný. Naštěstí se seriál hned potom rozjede a druhou sérii sledujete jedním dechcem. Hromada fórů, hlavní postava prvotřídní idiot a nádherné ženské. Co víc si přát? Jo snad jen Vánoční speciál a uzavření příběhu.

• 2.8.2010  20:39

Klasická ruční animace rozhodně neurazí. Navíc je to slušně brutální na "animák". Škrcení, ustřelování hlavy, umlácení páčidlem.. a to vše s krví. Soundtrack je snad největší plus. Jde s temnou atmosférou ruku v ruce. A příběh. Bál jsem se jak bude debilní (zatím jsem se k žádnému DC/Marvel animáku nedokopal, takže jsem neměl představu a spíše jsem si myslel, že to bude buď přepsaný komiks bez krve a nebo něco trapně naivního), ale příjemně překvapil. Je to sice pouhé "nový záporák - bitka - problém - finále", ale příjemně okořeněné. prostě super! :)

• 9.6.2010  13:09

Tohle má atmosféru! Jestli bude celovečerák stejně "reálný", bude to prostě kulervoucí. Nebo katastrofa..

• 20.5.2010  19:02
    Bronson (2008)

Takový jiný "vězeňský" film s parádním Tomem Hardym.

• 20.5.2010  01:00
    Barbar (2009)

Pomalé, temné, tiché, brutální a plné nádherných obrazů.

• 17.12.2009  19:43
    Avatar (2009)

Svět to má dobře vymyšlený, na samičky se díva dobře a skoro nahá Sigourney je třešnička na dortu. Ale to je tak všechno. Jdu si pustit Albion..

• 12.12.2009  21:25
    Cashback (2006)

Příjemné.

• 21.11.2009  00:52

Vic panchartů to chtělo. Potenciál z traileru se objeoval práve jen ve scénách s nimi..

• 7.11.2009  00:12
    Plán 9 (1959)

Já se nadmíru bavil!

• 30.9.2009  08:34
    Firefly (TV seriál) (2002)

Který [něco čínsky] to utl? Jeden z mála (neanime) seriálu, který mě bavil od začátku do konce. Těšil jsem se na každý další díl a čekal, cp nového se o posádce dozvím. Ale teď? Co je pastor zač? Co River? Kayleen? Atd? To se asi nedozvím. [něco čínsky] vždyť je tu ještě Serenity. Jdu se dívat.

• 17.9.2009  17:30
    Barbar Conan (1982)

Nepřekonané a nejspíš i nepřekonatelné fantasy se skvělým Arnoldem a ještě lepší hudbou. Tenhle film mě vždycky dostane.

• 16.8.2009  00:49

"Nezastřelte sami sebe. Nezastřelte se navzájem. Ale hlavně... Nezastřelte mě!" Tenhle film snad ani lepší býti nemůže! Takhle má vypadat béčko.

• 27.7.2009  19:50

Steampunková pohádka z rozvernou babčou v hlavní roli? To všechno v Miyazakiho kresleném kabátu, jemuž neumím odolat? A k tomu všemu strašák ve skvělém fraku! Tenhle film prostě miluji.

• 27.7.2009  19:47

Jedna z nejkouzelnějších pohádek, co jsem kdy viděl.

• 21.7.2009  20:13
    Donnie Darko (2001)

Bylo to zvláštní.

• 28.6.2009  17:56

Muhahá. Parádní jízda! :)

• 5.6.2009  18:13
    Dead Set (TV seriál) (2008)

Klasická Zombie-akce s originálním prostředím. Má to u mě velký plus za konec. Konečně víme jak to s něma dopadá a né, že jen odletí/odjedou/odplavou/whatever :)

• 25.5.2009  16:16

Nádherné. Kouzelné. Rozkošné. Ale taky děsivé. Deprimující. Temné. Atmosférou podobné Čarodějovu učni a Vincentovi. Prostě dokonalé.

• 21.4.2009  07:42
    Chage and Aska: On Your Mark (hudební videoklip) (1995)

Kolik krásného se může vejít do tak krátkého. Miyazaki je bůh! Jediné co bych vytknul je vážně ta délka. Tohle mělo býti dlouhé, i když si to na druhou stranu nedokážu představit.

• 25.3.2009  17:34

Říkám si:"Anime od režiséra Vampire Huntera D: Bloodlust a Ninja Scrollu? To by nemuselo být špatný!" No a ono to vůbec špatný není! Tři 40 minutový (kurňa to bylo nějaký dlouhý, mě napadlo po prvním) díly. Každý měl jinýho hlavního hrdinu. Každý byl jiný a svým zpusobem originální. Sice mi u každýho naskakovali nějaký asociace (první mi připomněl GITS, druhý Jetovi díly z Bebopa a třetí již zmiňovaného Vampire Huntera - přecejenom, upír ve sci-fi se jen tak nevidí), ale jinak byly charakterystický a cyber-punkem nasákly dostatečně. Můžu jednoznačně doporučit!

• 1.3.2009  00:54
    Kat (2004)

Blbost, absolutně překroucenej Punisher. A proč 2 hvězdičky? Protože závěrečnej masakr byl dokonalej. Přesně takovej, jakej měl být celej film.

• 24.2.2009  17:12

Punisher ve stylu krvavých béček let 80.? Nekompromisní záběry jako v komiksu? Ano. Nic víc, nic míň. Nečekejte žádný extratřídový herecký výkony. Čekejte jen Franka Castla. Takovýho, jaký má být.

• 30.1.2009  19:30
    9. rota (2005)

Syrový film o bojích v Afgánistánu z pohledů sibiřských vojáku. Klasický postup válečných filmů s výcvikovým táborem a potom samotnou válkou je zanechán, ale i přes to film dokazuje, že v Rusku natočit kvalitní snímek umí. Občas se vyskytující malebné záběry ho vyzdvihují z obyčejného průměru na 4 - hvězdičkový film. Doporučuji shlédnout.

• 21.1.2009  22:41
    Sloní muž (1980)

Nádherný snímek o člověku v podobe zrůdy a zrůdách v podobě lidí. Hopkins je skvělej a Lynch prostě umí.

• 12.12.2008  17:17

Orgasmus.

• 1.12.2008  14:45

Akce akce akce akce... Nic víc jsem od tohodle snímku neočekával a taky jsem nic víc nedostal. Avšak ani míň. Od úvodu se "zfetovanou" kamerou, až po akci ve vrtulníku, pořád jenom neustupující akce. Někdo by mohl vytknout, že nijak negraduje, ale zase ani nijak neopadáva. Což je na necelou hodinu a půl slušná páka.

• 27.11.2008  15:43

O Neilovi Gaimanovi jsem toho hodne slyšel. O jeho fantazii. A tohle byl můj první kontakt s ním. Nevím co jsem čekal, ale tenhle nenápadně krásný pohádkový svět mě okouzlil. Film se nesl přesně v duchu, který nám slíbil začátek a aby neupadal, zachránil ho lehce černý humor s krásnou Claire Danes. Pohádka nejen pro nejmenší.

• 25.11.2008  18:49
    Jackie Brown (1997)

Tarantinova "pomalá", ale krásná jízda. Pam Grier je úchvatná! Poprvé v životě jsem si uvědomil, jak může být nádherná 44 letá ženská. Skvělej film.

• 15.11.2008  18:42
    Hitman (2007)

Krom Olgy nebylo na co se dívat. Škoda. Hitman má co nabídnout, ale né film.

<< předchozí 1 2