Zelená kniha (2018)

No prosim, tohle muzu. Tyhle filmy maji smysl.

Srážka s láskou (2019)

Konecne po x letech vtipny film. Herecky parada, super!

Léto 84 (2018)

Zajimavy ze se k nam nektery filmy nedostanou. Tyhle dobrodruzstvi liznuty hororem by meli bejt zaklad.

To (2017)

Parta kluku ktery si nataceni uzivaji. Horor je tu doplnek, ale nebejt super party tak to nepujde.

Banda (2019) (seriál)

Respekt!

Zlo s lidskou tváří (2019)

Jak psychopati ničí životy kolem sebe. Těžko se dokonce zivota dostat z toho, že jste žili vedle serioveho vraha. Kdo čekal vraždy a zapletku bude zklaman. Ale kdo chce pochopit co to znamena, že i ten nejvetsi sympatak a ideal zen, dokaze to co neudela ani zvire, si pošmákne. Je mi líto že neumime vcas tyhle monstra zprovodit ze sveta. Plnej pocet bodu a myšlenky smeruji pozustalím a nejbližším.

Přání smrti (2018)

Bruce Willis trochu v jiné poloze a přesto tak jak ho známe. Občas něco nevyjde, občas to totiž připomíná naše životy.. Ale jde si za svim, tak jak to umí a tak jak to naučil všechny dnešní hvězdy akčního žánru.. Díky za fajn film.

Wheelman (2017)

Film pro řidiče. Nic víc než jen pohled z kabiny, líznutý akcí, ale především volant, pedály a... na konci porsche.. Tohle musíte vidět pokud Babydriver bylo pro vás moc přiteplený. Dávám plný počet, protože úspěšnější film Drive byl dobrej a stylovej, ale Gosling neumí mluvit. Frankovi veříte všechno...

Ona (2013)

Supr!

Vše je ztraceno (2013)

Nemám slov, dlouho jsem potřeboval aby se mnou nějakej film, respektive herec vytřel podlahu! Sem pěkně rozmachanej parchant a tenhle film mi v tom znovu utvrdil!