Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

toto je stoka: stoka sci-fi, stoka akčáku, stoka britského humoru........a tak krásne to smrdí!!!!!!! jedna hviezda len za samotný realizmus

Princ a Večernice (1978)

je to super....ani neviem, či kvôli princom v pančuchách, alebo Měsíčníkovi, Slunečníkovi a samozrejme.....Větrníkovi! Brzobohatý bol super záporák v rámci ,,socík-style"

Slečna nebezpečná (2012)

prvý dojem.....pre pána. ale tak, hovorím si, je pred polnocou, nepotrebujem nič hlboké, ak tam budú dva vtipy, fajn.......a na koniec, áno je to pozerateľné, a vtipov bolo cca 5.........

Temný rytíř povstal (2012)

O.K. síce tam nebola postava hodná Jokera, ale tento film bola JEDNA MORÁLNA FACKA ZA DRUHOU......a že ich za tie tri hodiny bolo! mňa žiadne americké patetické výlevy nerušili......skôr tá monštrózna brutalita Banea........a tá posadnutosť zničiť Gotham stoj čo stoj........prečo práve Gotham, to akože iné prehnité mesto nie je?

Hunger Games (2012)

z tohto filmu si na youtube robili srandu.....túším v Honest trailers, ale myslím, že im pomerne krivdili.........očakávajúc blbú patetickú, hoci brutálnu lovestory................PREPÁNA! Temto film tak mrazí, že sa až človek zamýšľa, kedy Západ naozaj niečo také ohavné ako Panem postretne.....postavy fajn, dej fajn, dĺžka fajn, efekty fajn JEDNU CELÚ hviezdu dávam za samotné propagandistické videjko pri losovaní, ktoré s úsmevom vysvetľuje potrebu vraždenia sa omladiny v záujme vojnových reparácií, poriadku a srandy boháčov

Mistři švindlu (2006) (seriál)

dúfam, že aspoň zopár dôchodcov a aj mojich rovesníkov pozerá.........a čo sa týka inšpirovania podvodníkov.......tí už si to pozreli na internete, resp. na SK a ČR asi takí sofistikovaní podvodníci nie sú, aby toto vedeli zopakovať

Temné stíny (2012)

je to Burton, ale nie je to ono....

Addamsova rodina (1991)

v troch/štyroch rokoch boli Addamsovci môj obrovský vzor a predstava funkčnej rodiny......boli súdržní, jednotní v názoroch a odolní voči kritike zvonka :-)........film to pekne a vo farbách vystihol!

Dr. Dolittle (1998)

ako decko ma to neskutočne bavilo.......stačil humor a zvieratá.......ani teraz by mi dúfam, nevadil

Bolestná realita (1994)

dobrý film, postavy sú neznesiteľné, atmosféra ponurá..........nech niekto skúsi povedať, že naša generácia je najhoršia!!!