• Mysteriózní

Věc (1982)

Tohle není vůbec špatný horror! Originální a na svou dobu efektně zpracovaný. Na druhou stranu si nemyslím, že herci v čele s Kurtem Russellem, předváděli nějaké hvězdné výkony,ale to nakonec vůbec nevadí, jelikož na jejich výkonech to rozhodně nestálo.

Svět podle Prota (2001)

Velká škoda. Dost sem si od tohoto filmu sliboval. Bohužel se tento skvěle našlápnutý příběh v druhé půlce otočil úplně špatným směrem a vyústil v něco pro mě naprosto nepochopitelného. // Po menší osvětě jsem zjistil, že jsem film ne zcela pochopil. Nicméně mohu přidat pouze o jednu hvězdičku navíc, jelikož mě tento snímek nezaujal tak, jak jsme asi čekal.

Tropická bouře (2008)

Absurdní ptákovina se světlými okamžiky, které sem tam i někoho mohly pobavit. Některé hlášky byly dost dobré, bohužel jich tam bylo proklatě málo v záplavě trapných a stupidních "vtipů". Nápad byl sice dobrý, ale zpracování určilo, že tento film je tak maximálně určen pro skupinu popcorňáku, kteří rádi masturbují nad vysoce efektními výbuchy.

Hra (1997)

Tenhle snímek byl těžce průměrný a konec předvídatelný, nadlehčený a vzhledem ke zbytku filmu i lehce směšný. Příběh jel v těžce temných kolejích celých 110 minut jedním směrem bez jakékoliv změny směru, což působilo místy i velice nudně a nezajímavě.

Moon (2009)

Lehce nadprůměrný sci-fi snímek s komorní atmosférou a tuctově natočenými scénami na povrchu Měsíce, který je však skvěle podbarvený opět vynikající hudbou Clinta Mansella, za kterou dávám o jednu hvězdičku navíc.

Život brouka (1998)

Za mých capartích let jeden z nejlepších animáků. Beruška byla výborná :)

Černý rytíř (2001)

Nápad dobrý, Lawrence byl výbornej a i utrousil pár hlášek. Celkově to na takovouhle americkou kokotinu nebylo zase úplně nejhorší.

Román pro muže (2010) odpad!

Česká tvorba tohoto typu je vskutku ubohá. Herci hrají-nehrají, scénář se skládá z jedné velké kupy keců a celkově je to maximálně tak na pěst mezi oči.

Vůně vanilky (2001) (TV film)

Na české poměry velice dobře vyvedené (psychologické, morální) drama. Scénář je skvěle propracovaný, herecké výkony dostačující a vůbec jako celek to nepůsobí špatně.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Tohle je pěkná kokotina a obrovská nuda zároveň.